Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zoubky jako perličky

Zoubky jako perličky

Máte, stejně jako mnoho procent naší populace, strach ze zubařů? Někdo je schopen docela obstojně svůj strach překonat a v rámci zachování zdraví svých zubů přece jen k zubaři pravidelně dochází.

Jiní však zejména z důvodu tohoto strachu na návštěvu zubaře úplně rezignují. To je však velká chyba. Pro dospělého člověka je pravidelná prevence alespoň jednou za rok naprostou nutností. Jsou také lidé se zvýšenou kazivostí zubů, kterým se doporučuje navštěvovat zubaře mnohem častěji. Nikdo, kdo chce mít své zuby, jako perličky se neobejde bez ošetření v zubní ordinaci Praha.


Přišli jste již k zubaři pozdě a je nutné vaše vlastní zuby vytrhnout? To je bohužel velice nepříjemné, ale nikoli neřešitelné. Své vlastní zuby můžete nahradit díky kvalitním zubním implantátům. Zubní implantáty Praha jsou vyráběny z kvalitních a odolných materiálů a plně vám nahradí váš vlastní zub.

Také z estetického hlediska se jedná o jasnou volbu – váš úsměv bude opět krásný. Zuby při vytváření prvního dojmu hrají obrovskou roli. Nikdy jejich vzhled proto nepodceňujte a dodržujete všechny podmínky ústní hygieny. Na škodu rozhodně také není návštěva dentální hygieny, kde vám poradí s tím, jak správně čistit zuby i mezizubní prostory. Rovněž vám ze zubů odstraní i zubní plak a kámen.


Při volbě zubaře jistě hraje roli celá řada faktorů. Tím hlavní a rozhodujícím by však pro každého pacienta měla být profesionalita a lidský přístup zubního lékaře. Skutečný odborník dokáže v ordinaci vytvořit příjemné prostředí. Přesně takové na pacienty čeká v soukromé zubní klinice Prague Dental Clinic.

Velkou výhodou této kliniky je, že pod jednou střechou najdete všechna zubní oddělení (implantologii, záchovnou stomatologii, dětskou stomatologii, stomatochirurgii atd.). Bližší informace naleznete na internetové adrese www.praguedentalclinic.cz. Na vstupní vyšetření se můžete objednat telefonicky nebo emailem.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.