Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zoubky jako perličky

Zoubky jako perličky

Máte, stejně jako mnoho procent naší populace, strach ze zubařů? Někdo je schopen docela obstojně svůj strach překonat a v rámci zachování zdraví svých zubů přece jen k zubaři pravidelně dochází.

Jiní však zejména z důvodu tohoto strachu na návštěvu zubaře úplně rezignují. To je však velká chyba. Pro dospělého člověka je pravidelná prevence alespoň jednou za rok naprostou nutností. Jsou také lidé se zvýšenou kazivostí zubů, kterým se doporučuje navštěvovat zubaře mnohem častěji. Nikdo, kdo chce mít své zuby, jako perličky se neobejde bez ošetření v zubní ordinaci Praha.


Přišli jste již k zubaři pozdě a je nutné vaše vlastní zuby vytrhnout? To je bohužel velice nepříjemné, ale nikoli neřešitelné. Své vlastní zuby můžete nahradit díky kvalitním zubním implantátům. Zubní implantáty Praha jsou vyráběny z kvalitních a odolných materiálů a plně vám nahradí váš vlastní zub.

Také z estetického hlediska se jedná o jasnou volbu – váš úsměv bude opět krásný. Zuby při vytváření prvního dojmu hrají obrovskou roli. Nikdy jejich vzhled proto nepodceňujte a dodržujete všechny podmínky ústní hygieny. Na škodu rozhodně také není návštěva dentální hygieny, kde vám poradí s tím, jak správně čistit zuby i mezizubní prostory. Rovněž vám ze zubů odstraní i zubní plak a kámen.


Při volbě zubaře jistě hraje roli celá řada faktorů. Tím hlavní a rozhodujícím by však pro každého pacienta měla být profesionalita a lidský přístup zubního lékaře. Skutečný odborník dokáže v ordinaci vytvořit příjemné prostředí. Přesně takové na pacienty čeká v soukromé zubní klinice Prague Dental Clinic.

Velkou výhodou této kliniky je, že pod jednou střechou najdete všechna zubní oddělení (implantologii, záchovnou stomatologii, dětskou stomatologii, stomatochirurgii atd.). Bližší informace naleznete na internetové adrese www.praguedentalclinic.cz. Na vstupní vyšetření se můžete objednat telefonicky nebo emailem.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.