Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Znáte pult centralizované ochrany?

Zajistit bezchybný chod společnosti a zároveň mít o všem přehled – to by chtěl mít každý majitel podniku. Plánujete odjezd na dovolenou, a přesto chcete mít stále informace o tom co se děje? Umožnit vám to může nejmodernější technologie na našem trhu – pult centralizované ochrany, neboli PCO.

Využít můžete služeb PCO Praha, Brno i Ostrava. Dobrá bezpečnostní agentura vám nabídne monitorování vaší firmy i v menších městech České republiky. PCO je nejmodernější technologie pro monitorování objektů, kterou vyvinula česká společnost NAM systém a.s. a splňuje ty nejpřísnější evropské normy. Chtějte pro sebe jen, to nelepší a spolehněte se na PCO Praha. Budete moci v noci v klidu spát nebo bez starostí odjet na dovolenou.

Bezpečnostní agentury vám však mohou nabídnout ještě mnohem více zajímavých služeb. V podstatě všechny služby se zabývají v zásadě ochranou osob nebo majetku. Využít ochrany osob můžete jednorázově i dlouhodobě a to z mnoha důvodů. Osobní pocit bezpečí je pro každého z nás velmi důležitý. Bezpečnostní agentury mohou ochránit nejen vás, ale také celou vaši rodinu. Druhým odvětvím je ochrana majetku. Bezpečnostní agentury monitorují sídla firem, výrobních areálů atp. Rovněž se také zaměřují na ochranu vašeho domova a to za pomocí nejmodernějších bezpečnostních systémů. S ochranou majetku Ostrava se nebudete muset ničeho bát.

Ty nejlepší služby po celé České republice vám nabízí bezpečností agentura CENTR Group. Nejen, že využívají nejmodernějšího pultu centralizované ochrany, ale svým klientům nabízí i další zajímavé služby. Patří mezi ně technická ostraha a ochrana objektů, ICT bezpečnost, převoz hotovosti a cenností, VIP security, dohledové centrum a mnohé další. Podrobnější informace o každé nabízené službě společnosti CENTR Group naleznete na jejich oficiálních internetových stránkách, které najdete na www.centr.cz.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.