Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 12.07.2020, svátek má Bořek

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Znáte pult centralizované ochrany?

Zajistit bezchybný chod společnosti a zároveň mít o všem přehled – to by chtěl mít každý majitel podniku. Plánujete odjezd na dovolenou, a přesto chcete mít stále informace o tom co se děje? Umožnit vám to může nejmodernější technologie na našem trhu – pult centralizované ochrany, neboli PCO.

Využít můžete služeb PCO Praha, Brno i Ostrava. Dobrá bezpečnostní agentura vám nabídne monitorování vaší firmy i v menších městech České republiky. PCO je nejmodernější technologie pro monitorování objektů, kterou vyvinula česká společnost NAM systém a.s. a splňuje ty nejpřísnější evropské normy. Chtějte pro sebe jen, to nelepší a spolehněte se na PCO Praha. Budete moci v noci v klidu spát nebo bez starostí odjet na dovolenou.

Bezpečnostní agentury vám však mohou nabídnout ještě mnohem více zajímavých služeb. V podstatě všechny služby se zabývají v zásadě ochranou osob nebo majetku. Využít ochrany osob můžete jednorázově i dlouhodobě a to z mnoha důvodů. Osobní pocit bezpečí je pro každého z nás velmi důležitý. Bezpečnostní agentury mohou ochránit nejen vás, ale také celou vaši rodinu. Druhým odvětvím je ochrana majetku. Bezpečnostní agentury monitorují sídla firem, výrobních areálů atp. Rovněž se také zaměřují na ochranu vašeho domova a to za pomocí nejmodernějších bezpečnostních systémů. S ochranou majetku Ostrava se nebudete muset ničeho bát.

Ty nejlepší služby po celé České republice vám nabízí bezpečností agentura CENTR Group. Nejen, že využívají nejmodernějšího pultu centralizované ochrany, ale svým klientům nabízí i další zajímavé služby. Patří mezi ně technická ostraha a ochrana objektů, ICT bezpečnost, převoz hotovosti a cenností, VIP security, dohledové centrum a mnohé další. Podrobnější informace o každé nabízené službě společnosti CENTR Group naleznete na jejich oficiálních internetových stránkách, které najdete na www.centr.cz.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.