Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pátek 06.12.2019, svátek má Mikuláš

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Žehlička na vlasy: jak vytvořit perfektně rovné vlasy

Žehlička na vlasy: jak vytvořit perfektně rovné vlasy

Dlouhé vlasy lze různě upravovat. Dívky a ženy, které nechtějí pokaždé ve společnosti vypadat stejně, mohou měnit svůj zevnějšek tak, že zapracují právě na vzhledu svých vlasů. Kromě různých barev mohu měnit styl česání. Pro úpravu vlasů lze ale použít také moderní žehličky na vlasy.

Z kudrlinek uděláte během pár minut dokonalé rovné vlasy

Žehlička na vlasy je velmi praktickým pomocníkem pro ženy, které mají delší vlasy. Díky ní mohou i přirozeně kudrnaté a vlnité vlasy být zcela rovné. Žehličky na vlasy mají speciální žehlící plochy, mezi něž se při použití postupně vkládají pramínky vlasů. Celý proces je velmi bezpečný, kvalitní žehličky na vlasy jsou konstruovány tak, aby zde bylo minimalizováno riziko spálení vlasů. I přesto si při použití žehličky na vlasy určitě dávejte pozor na to, abyste nežehlila příliš dlouhou dobu stejný pramínek.

Žehličku na vlasy je nejlepší používat tak, že začneme žehlit vlasy, které jsou ve spodní části. Vrchní pramínky nejprve seckvakneme pomocí natáčky či jiného předmětu. Teprve poté, co vyžehlíme spodní část pramínků, můžeme natáčky uvolnit a přistoupit k žehlení zbytku vlasového porostu.

Cena žehliček na vlasy

Žehličky na vlasy jsou doplňkem, který by dnes neměl chybět ve vybavení žádné moderní dívky či ženy, která dbá o svůj zevnějšek. Nejedná se o žádné extra drahé přístroje, dnes lze žehličky na vlasy pořídit v cenových relacích od zhruba dvou set korun, výkonnější žehličky pak samozřejmě mohou stát o několik set korun více.

Prodej žehliček na vlasy

Pakliže ještě nemáte doma žehličku na vlasy a ráda byste si ji pořídila, pak můžete využít nabídky eshopu levneELEKTRO.cz, který nabízí moderní žehličky na vlasy od různých výrobců. Tento eshop prodává výhradně kvalitní a přitom levné zboží, což oceňují i odborníci, kteří tento internetový obchod zařadili mezi finalisty soutěže ShopRoku 2012.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.