Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitkové dárky - víkendové pobyty v lázních

Zážitkové dárky - víkendové pobyty v lázních

Nakupování dárků nabírá na intenzitě, neboť již za pouhý měsíc nás čekají Vánoce. Zatímco někteří lidé již mají dávno dárky nakoupeny a vyhnou se tak předvánočním shonům, jiní teprve teď začínají přemýšlet o tom, co svým blízkým pořídí. Velmi pohodlnou formou je nakupování přes internet. Pokud hledáte vhodný tip na dárek, pak vězte, že skutečnou trefou do černého mohou být třeba zážitkové dárky.

Zážitkové dárky - víkendové pobyty v lázních

Tipy na dárky k Vánocům, ale i jiným příležitostem, mohou být pro mnoho lidí velkou inspirací. Stačí si jen vzpomenout, kolikrát jste nevěděli, co dětem, rodičům či přátelům pořídit. Zajímavým tipem je určitě zakoupení zážitkových pobytů. Může se jednat o pobyt v lázních, víkendové pobyty či třeba pobyt ve wellness hotelech. Právě v tuto dobu je už nejvyšší čas zážitkové dárky pořídit. Nákup přes internet totiž přeci jen zabere několik dnů a pokud vše necháme na poslední týden, může se lehce stát, že nám poukázka či voucher na pobyt v lázních, víkendové pobyty či jiné zážitkové dárky nepřijde do Štědrého dne, což by jistě byla škoda.

Relaxace, masáže

zážitkové dárky je dobré vybírat s rozmyslem dle toho, komu tyto zážitky kupujeme. Zatímco někdo ocení sportovní zážitky či adrenalinové zážitky, jiní upřednostní spíše relaxace, masáže či třeba gurmánské zážitky. Výběr vhodného dárku je každopádně jen a jen na Vás. Naše tipy na dárky však mohou být pro někoho příjemnou inspirací.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.