Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je čtvrtek 18.07.2019, svátek má Drahomíra

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitkové dárky k Vánocům

Zážitkové dárky k Vánocům

Dárky rozdáváme svým příbuzným i přátelům především Vánocích. Právě v době Vánoc je zájem o dárky největší. Chceme jimi potěšit všechny známé, které máme rádi a vážíme si jich. Vánoce jsou časem, kdy kromě rozjímání a užívání si klidných chvilek po náročném roce, navštěvujeme širší příbuzenstvo. Pod stromeček jim pak chceme nadělit něco, z čeho budou mít pocit, že je máme natrvalo umístěny v našem srdci.

Tradiční i netradiční dárky

Dárky, ať už vánoční či ty, které jsou určeny k narozeninám, jmeninám či k jiné příležitosti, mohou mít spoustu podob. Někteří z nás upřednostňují tradiční dárky, které jsou spíše praktické a obdarovaný je pak může využívat během své každodenní činnosti, lze však také vybrat různé speciální dárky, jakými jsou například různé zážitky či adrenalinové dárky.

Pokud jde o tradiční dárky, z nich převažují v období Vánoc zejména oblečení či praktické věci do domácnosti (spotřebiče, nádobí apod.). Dětem pak kupujeme zejména hračky. K tradičním dárkům k narozeninám či svátku patří květiny a různé druhy sladkostí.

Zážitkové dárky

Z dárků, které lze naopak považovat za netradiční, se jedná v poslední době hlavně o zážitkové dárky , tedy dárky, díky nimž si oslavenec může užít netradiční zábavy a mnohdy i vzrušení. Jde o různé vyhlídkové lety, seskoky padákem, jízdy v terénních autech či třeba návštěvy v masážních salonech a salonech krásy. Jak je vidět, dárky mohou mít opravdu mnoho podob a při jejich výběru tak máme hodně možností. V každém případě je však na dárky dobré pohlížet nikoliv z hlediska jejich finanční hodnoty, ale z toho pocitu, že si na oslavence někdo vzpomenul. I sebemenší dárek zahřeje u srdce jak obdarovaného, tak i nás, kteří jsme dárek věnovali.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.