Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 18.03.2018, svátek má Eduard

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízké



verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Výjimečné dárky pro muže

Co obnáší správné dárky pro muže? Zábavu, radost, vzrušení a především nic praktického. V každém muži je kousek dítěte, které se chce bavit, probuďte ho v něm a dopřejte mu krásné momenty plné dobrodružství. A jakými dárky toho dosáhnete? Adrenalinovými.

Darujte divokou jízdu ve Ferrari, Porsche nebo Jaguáru, nechte muže vyskočit z letadla na hrudi tandem instruktora, věnujte mu pár minut létání ve větrném tunelu nebo ho nechte vyřádit během jízdy na čtyřkolce nebo při paintballu.

Alternativou pak může být řízení vojenského speciálu, divoká jízda Hummerem, škola smyku nebo projížďka v obrněném transportéru. Tyto aktivity zvednou tepovou frekvenci každému muži a přivodí mu zážitky, na které nikdy nezapomenou.

Masáže, polárium a spousta dalšího

Muže však potěší i relaxační procedury a wellness aktivity, které uklidní ducha, mysl a unavené tělo. Zajímavou zkušenost nabídnou masáže různých typů, odpočinek v pivních lázních, pobyt v poláriu nebo víkendový pobyt na zámku, farmě nebo na horách.

Klid a pohodu přinesou i gurmánské večery s vícechodovými menu a delikatesy připravené renomovanými šéfkuchaři. Všechny tyto zážitky s klidem zařaďte i do dárků pro ženy, které jim přinesou podobný ne-li totožný požitek.

Vše hezky pohromadě

A kde tyto dárky nakoupíte? U Firmy na zážitky, Allegria. Na jejích internetových stránkách www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/ naleznete kompletní nabídku zážitků pro muže, adrenalinových i relaxačních, mezi kterými jistě objevíte ideální dárky pro vašeho blízkého.

Dárek jednoduše koupíte online a poté darujete ve formě poukázky s detailními informacemi o průběhu zážitku. Čeká-li vás tedy mohutná oslava narozenin, neváhejte a kupte skvělý zážitek, který nadchne každého muže.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Veronika

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.