Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 31.05.2020, svátek má Kamila

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Výběr dámského oblečení - svetry, kabáty, mikiny a kozačky

Výběr dámského oblečení - svetry, kabáty, mikiny a kozačky

Vybíráme-li dárek pro manželku či přítelkyni a hodláme jí pořídit třeba nové kozačky, je dobré si nejprve důkladně zjistit, jaký druh obuvi má žena ráda a jaký styl jí nejvíce vyhovuje. Snadno bychom se totiž mohli dostat do situace, kdy koupíme kozačky, které se nám sice budou líbit, ženě však nepadnou a nebudou se hodit do jejího botníku. Podobně musíme postupovat i v případě, že jako dárek kupujeme oblečení - dámské svetry, dámské mikiny či například dámské kabáty.

Jak vybírat dámské svetry či mikiny

Při výběru tohoto druhu zboží samozřejmě nesmíme zapomenout ani na zvolení vhodné velikosti. Pokud chceme ženu opravdu překvapit tak, aby do poslední chvíle nevěděla, co dostane, podívejme se při výběru svetru či mikiny na nějaké starší kousky, které má doma ve skříni. Podle nich zjistíme příslušnou konfekční velikost a také třeba i barvy a vzory, které má žena ráda.

Obchod s dámským oblečením

Dámské kabáty, mikiny a svetry se dají zakoupit za pěkné ceny v internetovém obchodě otto-shop.cz. Tento obchod se specializuje na zboží určené pro ženy, kromě mikin, svetrů a kabátů je možné zde zakoupit také stylové dámské kozačky, které jsou vhodné jak pro volný čas, tak i pro společenské akce. Pořídíme-li manželkám, přítelkyním či třeba dcerám pěkné dámské svetry či kabáty, uděláme jim velkou radost. Ovšem jen v případě, že se opravdu trefíme do jejich vkusu.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.