Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 21.10.2019, svátek má Brigita

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Vtipné originální dárky: Vyberte pro každého ten správný dárek

Vtipné originální dárky: Vyberte pro každého ten správný dárek

Klasický problém, co koupit osobě, s kterou máte blízký vztah, ale absolutně vás nenapadají žádné vhodné seriózní dárky, se dá často elegantně vyřešit koupením sice stále originálního nicméně ne tak seriózního dárku. Koupit třeba antistresové prso si samozřejmě nejde dovolit ke každému.

Pro šéfa nebo vaši babičku by to asi nebyl úplně ideální dárek, pokud na to vaše babička nemá povahu a s šéfem nemáte takto blízký vztah. Ostatně komu si můžeme dovolit koupit originální dárky tohoto typu, jsme snad většinou schopni odhadnout. Vtipně laděné, někdy dokonce lechtivé dárky se skvěle hodí jako drobnost pro partnera nebo kamaráda. Pokud máte mezi kamarády účetního, trefně bude působit třeba toaletní papír v podobě daňového přiznání. Záleží ale samozřejmě také na hodnotě, kterou by měl dárek mít. Pokud se jedná i u osoby vám blízké o menší příležitost jako je svátek nebo oslava povýšení, je vtipná drobnost na místě.

Jako dárky k narozeninám nebo k vánocům můžete ale klidně zvolit o něco hodnotnější vtipný dar jako například karikaturu na zakázku. Rozhodně se nemusíte bát, že byste neudělali radost.

Ne vždycky totiž platí, že musíte utrácet horentní sumy za dárky v podobě elektroniky nebo kuchyňských robotů či zahradního nářadí. Užitečné věci samozřejmě udělají radost, ale obvykle platí, že se nejvíce mluví o dárcích, při jejichž rozbalení váš blízký začne slzet smíchy.

Vtipně laděné designové dárky

Kromě vyloženě vtipných předmětů, které nemají vyšší estetickou hodnotu než pivní vršek, ale přitom dokážou také pobavit a udělat radost, můžete svými blízkým pořídit také drobnosti, které nejsou jen vtipné, ale spíše mile vtipné. Designový uzávěr na víno v podobě bílého panáčka, lampičku jako rozlitou kaňku nebo myš v podobě sportovního auta. Je jen třeba rozlišovat, co je ještě esteticky na výši a co už spadá do říše kýčů – i když i ty se někdy pro někoho hodí.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.