Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Vtipné originální dárky: Vyberte pro každého ten správný dárek

Vtipné originální dárky: Vyberte pro každého ten správný dárek

Klasický problém, co koupit osobě, s kterou máte blízký vztah, ale absolutně vás nenapadají žádné vhodné seriózní dárky, se dá často elegantně vyřešit koupením sice stále originálního nicméně ne tak seriózního dárku. Koupit třeba antistresové prso si samozřejmě nejde dovolit ke každému.

Pro šéfa nebo vaši babičku by to asi nebyl úplně ideální dárek, pokud na to vaše babička nemá povahu a s šéfem nemáte takto blízký vztah. Ostatně komu si můžeme dovolit koupit originální dárky tohoto typu, jsme snad většinou schopni odhadnout. Vtipně laděné, někdy dokonce lechtivé dárky se skvěle hodí jako drobnost pro partnera nebo kamaráda. Pokud máte mezi kamarády účetního, trefně bude působit třeba toaletní papír v podobě daňového přiznání. Záleží ale samozřejmě také na hodnotě, kterou by měl dárek mít. Pokud se jedná i u osoby vám blízké o menší příležitost jako je svátek nebo oslava povýšení, je vtipná drobnost na místě.

Jako dárky k narozeninám nebo k vánocům můžete ale klidně zvolit o něco hodnotnější vtipný dar jako například karikaturu na zakázku. Rozhodně se nemusíte bát, že byste neudělali radost.

Ne vždycky totiž platí, že musíte utrácet horentní sumy za dárky v podobě elektroniky nebo kuchyňských robotů či zahradního nářadí. Užitečné věci samozřejmě udělají radost, ale obvykle platí, že se nejvíce mluví o dárcích, při jejichž rozbalení váš blízký začne slzet smíchy.

Vtipně laděné designové dárky

Kromě vyloženě vtipných předmětů, které nemají vyšší estetickou hodnotu než pivní vršek, ale přitom dokážou také pobavit a udělat radost, můžete svými blízkým pořídit také drobnosti, které nejsou jen vtipné, ale spíše mile vtipné. Designový uzávěr na víno v podobě bílého panáčka, lampičku jako rozlitou kaňku nebo myš v podobě sportovního auta. Je jen třeba rozlišovat, co je ještě esteticky na výši a co už spadá do říše kýčů – i když i ty se někdy pro někoho hodí.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.