Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

Pravidelná péče o vlasy je velmi důležitá. V případě, že bychom se o vlasy dostatečně nestarali, nebo bychom používali špatnou vlasovou kosmetiku, pak by velmi trpěl náš vzhled. Vizáži každé osoby rozhodně nepropívá, pokud chodí na veřejnosti s mastnými a neupravenými vlasy. Právě kvalitní vlasová kosmetika je velmi podstatná.

Vlasové šampony - základní vlasová kosmetika

Co vše se skrývá pod pojmem vlasová kosmetika? Základními produkty jsou samozřejmě vlasové šampony. Ty se vyrábějí v mnoha variantách, vždy je přitom důležité, abychom volili vhodný šampon pro náš typ vlasů. Mnoho lidí si sice umývá vlasy pravidelně, přesto trpí různými potížemi, jako jsou lupy, mastné vlasy apod. Nelze donekonečna používat univerzální šampony, tato vlasová kosmetika se v žádném případě nesmí podceňovat.

Další produkty z oblasti vlasové kosmetiky

Vlasová kosmetika, to zdaleka nejsou jen šampony na vlasy, ale také různé kondicionéry a balzámy, barvy na vlasy, přípravky pro regeneraci vlasů. Pod pojem vlasová kosmetika však spadají i stylingové přípravky, dále také pomůcky typu hřebeny a kartáče pro dlouhé vlasy, gely na vlasy. V kadeřnictvích se pak objevuje i další vlasová kosmetika, která slouží k vylepšení zdraví vlasů a jejich zkrášlení.

Prodejce vlasové kosmetiky

Vlasovou kosmetiku všeho druhu lze pořídit i jako zajímavý dárek. Zakoupit ji můžete třeba v internetovém obchodu společnosti PULS PRAHA, který naleznete na webových stránkách puls.cz. K dostání je zde široké spektrum vlasové kosmetiky a pomůcek, které jsou pro správnou a kvalitní péči o vlasy zapotřebí. K dostání je zde vlasová kosmetika kvalitních značek. Obchod zajišťuje rozvoz zboží ( po Praze ve vybraných dnech zcela zdarma při objednávce nad 3.000 Kč). Vlasovou kosmetiku si zde mohou zakoupit také kadeřnické salony, u nichž je spotřeba vlasové kosmetiky samozřejmě výrazná.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.