Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je úterý 12.11.2019, svátek má Benedikt

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

Pravidelná péče o vlasy je velmi důležitá. V případě, že bychom se o vlasy dostatečně nestarali, nebo bychom používali špatnou vlasovou kosmetiku, pak by velmi trpěl náš vzhled. Vizáži každé osoby rozhodně nepropívá, pokud chodí na veřejnosti s mastnými a neupravenými vlasy. Právě kvalitní vlasová kosmetika je velmi podstatná.

Vlasové šampony - základní vlasová kosmetika

Co vše se skrývá pod pojmem vlasová kosmetika? Základními produkty jsou samozřejmě vlasové šampony. Ty se vyrábějí v mnoha variantách, vždy je přitom důležité, abychom volili vhodný šampon pro náš typ vlasů. Mnoho lidí si sice umývá vlasy pravidelně, přesto trpí různými potížemi, jako jsou lupy, mastné vlasy apod. Nelze donekonečna používat univerzální šampony, tato vlasová kosmetika se v žádném případě nesmí podceňovat.

Další produkty z oblasti vlasové kosmetiky

Vlasová kosmetika, to zdaleka nejsou jen šampony na vlasy, ale také různé kondicionéry a balzámy, barvy na vlasy, přípravky pro regeneraci vlasů. Pod pojem vlasová kosmetika však spadají i stylingové přípravky, dále také pomůcky typu hřebeny a kartáče pro dlouhé vlasy, gely na vlasy. V kadeřnictvích se pak objevuje i další vlasová kosmetika, která slouží k vylepšení zdraví vlasů a jejich zkrášlení.

Prodejce vlasové kosmetiky

Vlasovou kosmetiku všeho druhu lze pořídit i jako zajímavý dárek. Zakoupit ji můžete třeba v internetovém obchodu společnosti PULS PRAHA, který naleznete na webových stránkách puls.cz. K dostání je zde široké spektrum vlasové kosmetiky a pomůcek, které jsou pro správnou a kvalitní péči o vlasy zapotřebí. K dostání je zde vlasová kosmetika kvalitních značek. Obchod zajišťuje rozvoz zboží ( po Praze ve vybraných dnech zcela zdarma při objednávce nad 3.000 Kč). Vlasovou kosmetiku si zde mohou zakoupit také kadeřnické salony, u nichž je spotřeba vlasové kosmetiky samozřejmě výrazná.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.