Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Vánoční dárky se slevami

Vánoční dárky se slevami

Příští týden jsou tu Vánoce. Kdo stále nemá nakoupeny vánoční dárky, má nejvyšší čas na to, aby jejich nákup mohl provést přes internet. Využít k tomu může například hromadné nakupování na slevových portálech. Dají se tak pořídit skvělé vánoční dárky za ceny, které bychom jinak jen těžko viděli v běžných obchodech.

Díky hromadným slevám lze pořídit levné a přitom jedinečné vánoční dárky

Na nákupy vánočních dárků přes hromadné slevy zbývá čas už jen pár dnů. Právě v těchto dnech je ale nabídka slev na dárky k Vánocům nejbohatší. Všechny obchody, které využívají slevových portálů k upoutání pozornosti zákazníků, nyní nabízejí opravdu výjimečné slevy. Pořídit se tak dají vouchery na dovolenou, na různé druhy zboží či služeb, a to o desítky procent levněji. Za vánoční dárky tak letos můžeme utratit výrazně méně peněz, což je v době, kdy má spousta lidí hluboko do kapsy, velmi lákavé. Díky tomu, že lze využít hromadné slevy, také můžeme nakoupit mnohem více zajímavých dárků, které potěší členy naší rodiny, příbuzné či přátele, na které ani v době Vánoc nechceme zapomenout a naopak jim právě prostřednictvím vánočních dárků hodláme sdělit, že je máme opravdu rádi.

Dárky přes slevové portály se hodí pro všechny členy rodiny

Vánoční dárky z hromadných slev se dají následně využít prakticky kdykoliv během následujícího roku. Pokud tak například zakoupíme svým rodičům pěknou dovolenou se slevou, mohou ji využít třeba pro letní dovolenou. Stačí jen vybrat vhodný vánoční dárek, zakoupit voucher a využít tak jedinečné slevy.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.