Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 30.11.2020, svátek má Ondřej

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Vánoční dárky pro odvážné muže

Vánoční dárky pro odvážné muže

Tipů na vánoční dárky není nikdy dost, zejména pokud se jedná o vánoční dárky pro muže. Pokud nechceme sklouznout do varianty – tak si něco kup, protože víme, že nářadí a doplňky pro auto prostě správně vybrat nedokážeme, pak se můžeme rozhodnout pro koupi nějakého tradičního dárku. Pod nejedním vánočním stromečkem se ukrývá parfém, pyžamo, kniha. Kreativnější ženy se nebojí pustit se do vlastnoruční výroby dárku, případně, pokud na výrobu samy nestačí, nechají dárek na míru vyrobit. Může se jednat například o peněženku s vyrytými iniciály, tričko s potiskem nebo jakýkoliv balíček seskládaný z produktů, které má obdarovaný muž rád. Ty nejkreativnější bývají také nejodvážnější a nebojí se proto darovat svým mužům zážitkový dárek, na který mnohdy samy nemají dost odvahy. Ono dívat se na vlastního muže, jak padá do prázdna a musí se spoléhat jen na lano, na kterém je přivázaný, není úplně příjemný zážitek. Přesto pro některé muže může být takovýto zážitek splněním celoživotního snu. Nevybírejte tedy vánoční dárky podle sebe a toho co se vám líbí, ale zamyslete se nad tím, co má rád váš partner. S dárkem, na kterém bude poznat, že jste při jeho vymýšlení mysleli na druhého, budete mít jistě mnohem větší úspěch než s něčím, co narychlo koupíte v obchodě. Pokud máte doma milovníka adrenalinu, pak mu nemusíte nutně darovat zrovna bungee jumping, na stránkách www.firmanazazitky.cz/vanocni-darek-pro-pritele/ najdete mnoho dalších tipů na adrenalinové dárky. Velmi zajímavou a poměrně novou aktivitou je například indoor surfing, který je opravdu jedinečným zážitkem. Všechny dárky, které vám společnost Allegria-firma na zážitky zprostředkuje, obdržíte ve vkusném dárkovém balení. Krabičku už jen stačí umístit pod vánoční stromeček a očekávat nadšenou reakci, která se jistě po rozbalení dárku dostaví.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.