Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je čtvrtek 21.03.2019, svátek má Radek

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

UV gely na nehty a domácí modeláž nehtů

UV gely na nehty a domácí modeláž nehtů

Výborným dárkem pro naše ženy či přítelkyně mohou být UV gely na nehty. Téměř každá žena se snaží ve společnosti vypadat co nejlépe a nezapomíná přitom ani na detaily. Mezi ně patří právě péče o nehty. Kromě toho, že by nehty měly mít pěkný tvar, je vhodné také správně vymodelovat. Pro tyto účely se dají použít moderní UV gely na nehty, která jsou určeny právě pro modelování gelových nehtů.

Gely, které jsou tvrzeny v UV lampě

Specifikem tvorby gelových nehtů pomocí UV gelů je to, že se UV gely vytvrzují ve speciální UV lampě. Výsledkem jsou pak dokonale vytvarované a pevné nehty, které vydrží po dlouhou dobu bez většího poškození.

Modeláž nehtů se dá udělat buď ve salonech krásy nebo také přímo doma. Právě druhou variantu volí většina žen, je to levnější. Nehtová modeláž vlastními silami je sice náročnější a je často potřeba, aby žena byla dostatečně trpělivá, avšak výsledky mohou být stejně kvalitní jako v případě, že žena navštíví salon krásy.

Domácí modeláž gelových nehtů

UV gely na nehty se dají zakoupit v celých sadách, jejichž součástí je vše potřebné, co pro modeláž nehtů žena potřebuje. Domácí nehtové studio obsahuje například i lepidlo, štětec na gel, leštičku či zatlačovače kůžičky. Hlavním obsahem jsou pak samotné UV gely na nehty. Sady rovněž obsahují také návod na použití, který je poměrně obsáhlý, takže by při aplikaci gelu neměly nastat žádné větší potíže.

V momentě, kdy své partnerce budete chtít pořídit UV gely na nehty, jako dárek, raději se před nákupem s někým poraďte, například s její kamarádkou apod. Vyvarujete se tak situaci, kdy byste zvolili špatný gel.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.