Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

USB flash disk - praktický a zároveň pěkný dárek

USB flash disk - praktický a zároveň pěkný dárek

Doslova hitem mezi dárky jsou v posledních letech flash disky. USB flash disk se používá pro přenos dat mezi počítači, jedná se o malé zařízení, které se bez problémů vejde do kapsy, aniž by zabralo příliš místa. Může přitom mít velkou kapacitu, vejdou se tak na něj i velké soubory ( například filmy apod.

Reklamní flash disky mohou posloužit jako velmi pěkný dárek pro obchodní partery, kolegy či zaměstnance firmy. Potěší zejména lidi, kteří vlastní počítač, což dnes jsou již prakticky všichni občané České republiky.

USB flash disky s 3D grafikou

První firmou, která v tuzemsku začala nabízet reklamní flash disky se složitými 3D grafickými tvary, byla společnost USB Media spol. s.r.o. Tato firma v současné době nabízí USB flash disky pro velkoobchodní i maloobchodní prodej. Klasické flash disky prodává od 50 kusů, USB flash disky namíru pak 200 ks, přičemž návrh designu je pro zákazníky zcela zdarma, rovněž tak výroba ukázkového flash disku.

Navštivte showroom společnosti USB Media

Veškeré zboří, které společnost USB Media spol. s.r.o. nabízí, je možné si prohlédnout v jejím internetovém obchodě usbmedia.cz, dále je pak možné také navštívit showroom na Praze 3, ve Vlkově ulici č. 28, a to od pondělí do pátku od 9:00 do 21:00 hodin.

USBmedia.cz má v současné době nejrozmanitější nabídku, její USB flash disky jsou originální a hlavně kvalitní, neboť jsou v nich zabudovány skutečně špičkové flash čipy.

USB flash disk může být příjemným dárkem třeba i k různým slavnostním příležitostem - k Vánocům, narozeninám, svátku apod. Jedná se o levný a přitom velmi praktický dárek, který oslavence rozhodně nezklame. Zakázková výroba USB disků , kterou poskytuje firma USB Media spol. s.r.o., vám umožní získat flash disky za výhodné ceny.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.