Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Titanové nádobí: Vhodný dárek pod stromeček

Titanové nádobí: Vhodný dárek pod stromeček

I praktické dárky, které pořídíme svým blízkým a přátelům pod stromeček, mají své kouzlo. Nikdo sice asi nevybuchne štěstím, když pod stromkem objeví sadu nádobí, nicméně může kvitovat, že již nebude muset toto nádobí sám shánět a kupovat. Při výběru takovýchto praktických dárků je však dobré předem přesně vědět, zda nebudeme kupovat něco, co již v domácnosti dotyčný člověk, kterému dárek pořizujeme, má.

Titanové nádobí? Velmi praktický dárek

Praktické dárky, jakými je například titanové nádobí, jsou vhodné například pro mladou rodinu, která si čerstvě zařizuje nové bydlení, nebo pro maminky, které již dlouhá léta vaří ve starých hrncích, na které si neustále stěžují.

Proč právě titanové pánve a hrnce

Právě titanové nádobí je skvělým dárkem. Jedná se o hrnce a pánve ze speciálního materiálu, který jim dodává skvělé vlastnosti. Povrch titanových hrnců a pánví je zcela nepřilnavý. Díky silnému a dobře vodivému dnu jsou titanové pánve a hrnce rovněž i úsporné, neboť není potřeba mít nádobí tak dlouho na zapnutém sporáku, vaření je rychlé.

Z tohoto dárku se bude těšit celá rodina

Titanové hrnce a pánve jsou jako dárek přímo ideální pro celou rodinu. Vždyť v kuchyni se občas mihne každý. A i když vaří třeba jen maminky, jídlo přeci jíme všichni. Takže titanové nádobí jako dárek udělá vlastně radost každému.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.