Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 21.10.2018, svátek má Brigita

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Titanové nádobí: Vhodný dárek pod stromeček

Titanové nádobí: Vhodný dárek pod stromeček

I praktické dárky, které pořídíme svým blízkým a přátelům pod stromeček, mají své kouzlo. Nikdo sice asi nevybuchne štěstím, když pod stromkem objeví sadu nádobí, nicméně může kvitovat, že již nebude muset toto nádobí sám shánět a kupovat. Při výběru takovýchto praktických dárků je však dobré předem přesně vědět, zda nebudeme kupovat něco, co již v domácnosti dotyčný člověk, kterému dárek pořizujeme, má.

Titanové nádobí? Velmi praktický dárek

Praktické dárky, jakými je například titanové nádobí, jsou vhodné například pro mladou rodinu, která si čerstvě zařizuje nové bydlení, nebo pro maminky, které již dlouhá léta vaří ve starých hrncích, na které si neustále stěžují.

Proč právě titanové pánve a hrnce

Právě titanové nádobí je skvělým dárkem. Jedná se o hrnce a pánve ze speciálního materiálu, který jim dodává skvělé vlastnosti. Povrch titanových hrnců a pánví je zcela nepřilnavý. Díky silnému a dobře vodivému dnu jsou titanové pánve a hrnce rovněž i úsporné, neboť není potřeba mít nádobí tak dlouho na zapnutém sporáku, vaření je rychlé.

Z tohoto dárku se bude těšit celá rodina

Titanové hrnce a pánve jsou jako dárek přímo ideální pro celou rodinu. Vždyť v kuchyni se občas mihne každý. A i když vaří třeba jen maminky, jídlo přeci jíme všichni. Takže titanové nádobí jako dárek udělá vlastně radost každému.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.