Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Tipy na vánoční dárky s trochou adrenalinu

Tipy na vánoční dárky s trochou adrenalinu

Ačkoliv kalendář ukazuje prozatím konec října, venkovní teploty se začínají být čím dál tím nižší, jakoby nám chtěli napovědět, že zbývají jen dva měsíce do konce letošní roku. Zejména malé děti se začínají pomalu těšit na letošní Vánoce a v katalozích nejrůznějších obchodních domů si začínají vybírat vánoční dárky, které by je potěšili. Pokud také Vy patříte k lidem, kteří neradi nechávají nakupování vánočních dárky na poslední chvíli, můžete se již nyní inspirovat Firmou na zážitky.

Tato společnost se již dlouhá léta zaměřuje na zprostředkování typů na zážitky. Typy na dárky od Firmy na zážitky jsou moderní a zároveň originální. Vašeho partnera můžete potěšit pod letošním vánočním stromečkem poukazem na Indoor Skydiving, který mu umožní vyzkoušet si omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech.

Tento nevšední zážitek může zažít v první Skydive Aréně v České republice a východní Evropě vůbec. Při proudu vzduchu o rychlosti až 280 km za hodinu mu umožní vznášet se jako pták a zažít vzrušující pocit z letu. Voucher k tomuto vzrušujícímu zážitku můžete objednat na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/originalni-vanocni-darky/.

Pro milovníky adrenalinových zážitků na vodě má společnost Firma na zážitky připraveny poukazy na Flyboarding, který v sobě skrývají jak prvky létání, tak vodních sportů. Přitom vůbec nevadí, že Váš partner doposud neměl možnost si tento sport vyzkoušet, neboť k ovládání prvků flyboardingu postačí intuice. Proletět se bude moci až deset metrů nad hladinou a dokonce i pod ní. Poukaz samozřejmě obsahuje zapůjčení potřebné výstroje i patnáctiminutovou instruktáž. Samotný zážitek flyboarding trvá hodinu. Inspirujte se nabídkou Firmy na zážitky a udělejte Vašim blízkým skutečnou radost.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.