Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 12.07.2020, svátek má Bořek

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Tipy na originální dárky k Valentýnu

Tipy na originální dárky k Valentýnu

A je to opět tady. Rok utekl jako voda a ve výlohách obchodů se objevují srdíčka - symbol svatého Valentýna. Přemýšlíte, čím letos potěšit partnera, manželku nebo milenku? Zapomeňte na nudné květiny nebo parfémy a buďte letos originální!

Pivní lázně potěší každého muže

Miluje váš partner pivo? Darujte mu k Valentýnu pravé pivní lázně . Koupel v lázni o cca 35 stupních Celsia má blahodárné účinky na cévní soustavu, pomáhá v boji s kožními chorobami a působí protistresově. Pravé valentýnské lázně vám připraví v Chodové Plané, v místním rodinném pivovaru Chodovar.

Čokoládová masáž pro ženu

Mlsá vaše žena nebo přítelkyně ráda čokoládu? Pak si letos místo bonboniéry nadělte originální valentýnský dárek - čokoládovou romantiku . Čeká vás skutečně sen. Zažijete:

  • klidné posezení u šálku lahodné horké čokolády
  • společnou 30 minutovou koupel v čokoládové vaně
  • hodinovou relaxační čokoládovou masáž

Masáž z čokolády působí příznivě na srdce a cévní soustavu, takže kromě relaxace uděláte něco i pro zdraví.

Tanga z bonbónů

Luxusním spodním prádlem jistě dámě svého srdce uděláte radost, a užijete si mnoho romantických chvilek. Pokud má však vaše partnerka ráda sladké, a nechybí jí smysl pro humor, darujte jí k Valenýnu bonbónová tanga.

Kalhotky tvoří více než 300 ovocných bonbónů. Díky pružné gumičce padnou každé dámě. A až vás přestanou bavit, jednoduše je s partnerkou sníte.

Valentýnský dárek pro dva

Jste spíše dobrodružnější povahy? Milujete lyžování a zimní sporty? Vyzkoušejte skijöring. Jde o jízdu na běžeckých lyžích tažených jedním nebo několika speciálně vycvičenými psy. Instruktor vás seznámí se smečkou a pak už vás oba čeká až 25kilometrová jízda zasněženými Krkonošemi. Krásný dárek k Valentýnu, na který budete dlouho vzpomínat.

Autor: Jana Poncarová

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.