Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 17.06.2019, svátek má Adolf

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Tipy na dárky pro tatínka

Tipy na dárky pro tatínka

Hledáte vhodný dárek pro tatínka a nevíte si s jeho výběrem vůbec rady? Pak tu pro Vás máme několik tipů. Pakliže je vás tatínek sportovně a aktivně založeným člověkem a nesedí celé dny jen před televizní obrazovkou, kde sleduje fotbal nebo hokej, pak byste mu mohli jako dárek pořídit nějakou pěknou zážitkovou akci. Zážitky jako dárek pro muže jsou výbornou volbou a dárkem k narozeninám, svátku či třeba pod vánoční stromeček.

Adrenalinové dárky

A jaké akční dárky pro tatínka můžete vybrat? Je jich spousta, stačí jen vědět, kolik toho Vás tatínek vydrží. Pokud má rád výšky, můžete mu třeba dopřát let větroněm, díky němuž pozná svět z jiné stránky. Vyhlídkové lety i lety ve sportovních letounech jsou obecně velmi populárními zážitky.

Pokud se otec nebojí i většího adrenalinu a miluje lezení po horách, pak se mu jistě zalíbí kurz lezení, kde se naučí základům horolezectví na stěnách a přírodních skalách. Kdo ví, třeba mu tímto dárkem změníte pohled na svět a v budoucnu se tatínek stane zkušeným lezcem.

Odpočinek a relaxace

Tipy na dárky pro tatínka by mohly být nekonečné. Pokud nemá vyloženě rád adrenalinové dárky, pak mu pořiďte něco odpočinkovějšího. I muži mají rádi klid a pohodu, tak proč svému tatínkovi nedopřát například masáže.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.