Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Tipy na dárky pro tatínka

Tipy na dárky pro tatínka

Hledáte vhodný dárek pro tatínka a nevíte si s jeho výběrem vůbec rady? Pak tu pro Vás máme několik tipů. Pakliže je vás tatínek sportovně a aktivně založeným člověkem a nesedí celé dny jen před televizní obrazovkou, kde sleduje fotbal nebo hokej, pak byste mu mohli jako dárek pořídit nějakou pěknou zážitkovou akci. Zážitky jako dárek pro muže jsou výbornou volbou a dárkem k narozeninám, svátku či třeba pod vánoční stromeček.

Adrenalinové dárky

A jaké akční dárky pro tatínka můžete vybrat? Je jich spousta, stačí jen vědět, kolik toho Vás tatínek vydrží. Pokud má rád výšky, můžete mu třeba dopřát let větroněm, díky němuž pozná svět z jiné stránky. Vyhlídkové lety i lety ve sportovních letounech jsou obecně velmi populárními zážitky.

Pokud se otec nebojí i většího adrenalinu a miluje lezení po horách, pak se mu jistě zalíbí kurz lezení, kde se naučí základům horolezectví na stěnách a přírodních skalách. Kdo ví, třeba mu tímto dárkem změníte pohled na svět a v budoucnu se tatínek stane zkušeným lezcem.

Odpočinek a relaxace

Tipy na dárky pro tatínka by mohly být nekonečné. Pokud nemá vyloženě rád adrenalinové dárky, pak mu pořiďte něco odpočinkovějšího. I muži mají rádi klid a pohodu, tak proč svému tatínkovi nedopřát například masáže.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.