Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Tip pro předvánoční nákupy

Tip pro předvánoční nákupy

Chystáte se na předvánoční nákupy dárků, avšak zatím marně přemýšlíte o tom, co svým nejbližším pořídit? Pakliže má vaše drahá polovička ráda stříbrné šperky, pak ji právě takovýto dárek k Vánocům může velmi potěšit. Kvalitní šperky ze stříbra nebo z chirurgické oceli jsou dnes velmi oblíbené u žen, nosí je však také mnoho mužů, kteří jsou módně založení.

Stříbrné šperky od známých výrobců můžete při předvánočním nákupu pořídit v internetovém obchodě sperky-stribrne-ocelove.cz. Tento eshop nabízí mnoho druhů šperků - krom jiného například stříbrné řetízky, stříbrné přívěsky či stříbrné náušnice. A to vše v různých velikostech, rozměrech a s různými designy.

Šperky z chirurgické oceli

Šperky z chirurgické oceli jsou nejen skvělou módní záležitostí, jejich popularita je dána i tím, že chirurgická ocel je skutečně kvalitním materiálem, který má schopnost velmi dlouhou si udržet svůj původní lesk a barvu. Zatímco některé stříbrné šperky mohou po čase tmavnou a musí se vyčistit, chirurgická ocel se leskne ještě dlouho poté, co ji člověk nosí. Šperky z chirurgické oceli se dají nosit denně, přesto i po letech budou vypadat jako nové. Jejich majitelé navíc ocení i to, že je mohou nosit prakticky ke všem příležitostem. Lze je nosit do divadla, do společnosti i při cestách na nákupy.

Chirurgická ocel

Zmíněný internetový obchod nabízí kvalitní ocelové šperky, při jejichž výrobě byla použita vysoce kvalitní ocel 316L. Mezi její přednosti patří mimo jiné to, že ji mohou nosit i lidé, kteří jsou jinak na podobné šperky alergičtí, tato ocel totiž nevyvolává žádné alergické reakce.

Stříbrné šperky nebo šperky z chirurgické oceli, které pořídíte v obchodě sperky-stribrne-ocelove.cz, se mohou stát krásným dárkem pro vaší přítelkyni či přítele. Stejně tak jimi můžete obdarovat vaše děti či rodiče.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.