Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je sobota 27.02.2021, svátek má Alexandr

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Tip na dárek pro kluky i jejich tatínky- špičkové RC modely

Tip na dárek pro kluky i jejich tatínky- špičkové RC modely

Pro děti i dospělé, kteří si rádi hrají, jsou velmi zajímavými dárky RC modely. Jde o rádiem řízené zmenšeniny aut, letadel a mnoha dalších strojů, které mají elektromotor a dají se obvykle používat nejen v interiérech, ale i ve venkovním prostředí. RC modely na dálkové ovládání mohou být skvělým dárek například k letošním Vánocům, které se pomalu blíží.

Nabídka RC modelů v poslední době výrazně vzrostla

RC modelů je v dnešní době celá řada. Tyto speciální modely mají již poměrně bohatou tradici, v posledních letech však zaznamenávají ohromný boom. Dříve jsme si mohli v obchodech pořídit prakticky jen RC modely aut. V současnosti je však nabídka daleko pestřejší. Jako příklad uvedu internetový obchod peckamodel.cz, který se specializuje právě na prodej těchto modelů na dálková ovládání. V jeho nabídce naleznete nejen tradiční modely automobilů, ale také perfektní RC modely vrtulníků , letadel ( historických i současných), dále pak také RC lodě , motorky, tanky, nechybí ani lahůdky v podobě RC modelů traktorů a průmyslových strojů. Zejména pro kluky a jejich táty budou RC modely, které dostanou pod vánoční stromeček, jistě vítaným a milým překvapením.

Modely na dálková ovládání pro začátečníky i zkušené

RC modely se vyrábějí v mnoha variantách. Jednodušší verze jsou určeny pro lidi, kteří se s RC modely teprve seznamují a nemají s jejich ovládáním takové zkušenosti. Tyto RC modely pro začátečníky mají zpevněnou konstrukci, která minimalizuje riziko jejich rychlého poškození. Počítá se totiž s tím, že než se s RC modelem naučíte zacházet, párkrát jej „zboříte“. RC modely v obchodu peckamodel.cz ale naleznou i zkušení modeláři, kteří již jejich ovládání mají dokonale zvládnuté.

Pakliže hledáte nějaký pěkný dárek pro svého syna, partnera nebo klidně i tatínka a dědečka a víte, že si rád hraje, pak mu k letošním Vánocům pořiďte RC modely na dálkové ovládání. Nákupem v obchodu peckamodel.cz získáte velmi kvalitní a špičkové RC modely, které budou skvělou zábavou.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.