Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Tip na dárek pro kluky i jejich tatínky- špičkové RC modely

Tip na dárek pro kluky i jejich tatínky- špičkové RC modely

Pro děti i dospělé, kteří si rádi hrají, jsou velmi zajímavými dárky RC modely. Jde o rádiem řízené zmenšeniny aut, letadel a mnoha dalších strojů, které mají elektromotor a dají se obvykle používat nejen v interiérech, ale i ve venkovním prostředí. RC modely na dálkové ovládání mohou být skvělým dárek například k letošním Vánocům, které se pomalu blíží.

Nabídka RC modelů v poslední době výrazně vzrostla

RC modelů je v dnešní době celá řada. Tyto speciální modely mají již poměrně bohatou tradici, v posledních letech však zaznamenávají ohromný boom. Dříve jsme si mohli v obchodech pořídit prakticky jen RC modely aut. V současnosti je však nabídka daleko pestřejší. Jako příklad uvedu internetový obchod peckamodel.cz, který se specializuje právě na prodej těchto modelů na dálková ovládání. V jeho nabídce naleznete nejen tradiční modely automobilů, ale také perfektní RC modely vrtulníků , letadel ( historických i současných), dále pak také RC lodě , motorky, tanky, nechybí ani lahůdky v podobě RC modelů traktorů a průmyslových strojů. Zejména pro kluky a jejich táty budou RC modely, které dostanou pod vánoční stromeček, jistě vítaným a milým překvapením.

Modely na dálková ovládání pro začátečníky i zkušené

RC modely se vyrábějí v mnoha variantách. Jednodušší verze jsou určeny pro lidi, kteří se s RC modely teprve seznamují a nemají s jejich ovládáním takové zkušenosti. Tyto RC modely pro začátečníky mají zpevněnou konstrukci, která minimalizuje riziko jejich rychlého poškození. Počítá se totiž s tím, že než se s RC modelem naučíte zacházet, párkrát jej „zboříte“. RC modely v obchodu peckamodel.cz ale naleznou i zkušení modeláři, kteří již jejich ovládání mají dokonale zvládnuté.

Pakliže hledáte nějaký pěkný dárek pro svého syna, partnera nebo klidně i tatínka a dědečka a víte, že si rád hraje, pak mu k letošním Vánocům pořiďte RC modely na dálkové ovládání. Nákupem v obchodu peckamodel.cz získáte velmi kvalitní a špičkové RC modely, které budou skvělou zábavou.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.