Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Spodní prádlo k vánocům

Spodní prádlo k vánocům

Spodní prádlo je důležité vybírat jen u kvalitních výrobců, aby Vám dobře sedělo, bylo pohodlné, dobře vypadalo a bylo plné ženskosti. Přesně takové dámské spodní prádlo naleznete na stránkách Astratex.cz. Náš obchod nabízí jen prádlo od známých a oblíbených značek. Obchod je na trhu již deset let a spodní prádlo a plavky je to v čem se opravdu vyzná.

Dámské prádlo by také mělo vypadat co nejlépe. Mělo by ženě slušet a vyzdvihnout vše, co by mělo být vidět a také zakrýt drobné nedostatky, které má snad každá žena. Dámské spodní prádlo musí prostě ženě padnout. Přesně toto platí při výběru podprsenky. U nás si můžete vybrat oblíbené push-up podprsenky, „bardotky“, dále pak bezešvé podprsenky, sportovní, bez kostic, vyztužené a další.

Široká nabídka prádla

U nás naleznete všechny možné podprsenky, které jsou dostupné na trhu. Při výběru podprsenky hlavně dávejte pozor na velikost, která je u podprsenky velmi důležitá. Mnoho žen mají špatnou velikost své podprsenky. Správnou velikost můžete vybrat pomocí našich tabulek. Prohlédněte si naší nabídku a objednejte si spodní prádlo u nás. Nabízíme Vám příznivé ceny a rychlé dodání Vaší objednávky, protože veškeré naše zboží máme na skladě.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.