Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 17.06.2019, svátek má Adolf

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Sháníte pěkný dárek? Vytvořte fotoalbum

Sháníte pěkný dárek? Vytvořte fotoalbum

Vždy je dobré, když si můžeme zavzpomínat pomocí fotografií na to, co jsme v minulosti prožili. Na fotkách si připomínáme naše mládí, zážitky z cest či slavnostní okamžiky, jako jsou svatba, narozeniny, jmeniny či třeba růst našeho potomka.

Uchování fotografií v kvalitním stavu

Abychom fotografie uchovali pokud možno co nejdéle v dobrém stavu, je dobré si pořídit fotoalbum. Fotoknihy jsou vytvářeny tak, aby fotografie byly co nejméně zatěžované a při prohlížení se neponičily. Díky tomu vydrží po dlouhá léta, aniž by na nich byl poznat zub času.

Fotoalbum je skvělým dárkem

Fotoknihy jsou také skvělým dárkem. Pakliže nevíte, co dát za dárek svým rodičům či přátelům, pak jim darujte právě fotoknihu, která bude mapovat jejich či vaše zážitky. Fotoalbum je jistě příjemným dárkem k různým příležitostem, například k Vánocům či narozeninám.

CEWE FOTOKNIHY

Společnost CEWE FOTOKNIHY prodává originální fotoalba, která mají špičkovou kvalitu. Vybírat si můžete z tisíce vzorů a typů. Raritou je, že firma dělá také fotoknihy s videem, což je u tvůrců fotoknih skutečně ojedinělá záležitost. Zákazníci mohou využít také bezplatného internetového kurzu, který je naučí sestavovat fotoalbum tak, aby bylo co nejkvalitnější.

Fotoknihy jsou praktickým a zároveň velmi milým dárkem, který potěší snad každého člověka. Nechte si vytvořit kvalitní fotoalbum od společnosti CEWE FOTOKNIHY a darujte ho svým blízkým, někomu z rodiny či přátelům. Více informací o vytvoření fotoknihy a službách zmíněné společnosti se dozvíte na jejích internetových stránkách cewe-fotokniha.cz.

Vlastní fotoknihu si sestavíte během pár minut

A jak služby společnosti CEWE FOTOKNIHY fungují? K vytvoření vlastní fotoknihy si stačí stáhnout příslušný software. Po jeho spuštění si pak vyberete vhodný typ vazby či desky, která se pro daný typ fotografií hodí, nebo třeba dle toho, komu fotoknihu hodláte věnovat. Dále si určíte velikost fotoknihy a počet stránek. Šablony lze měnit, což přispívá k tomu, že každá nově vzniklá fotokniha může být skutečně originální. Poté, co si sestavíte fotoknihu na míru, již jen odešlete objednávku na firmu, která vám následně fotoalbum dle vašeho přání sestaví. Je to opravdu jednoduché, rychlé a hlavně pohodlné. Celý proces vám zabere sotva pár minut, postačí vám připojení k internetu.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.