Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Seznámení s mužem snů

Seznámení s mužem snů

Seznámení s mužem  snů, zapsala si toho dne do deníku. Nikdy by nevěřila, že se jí to může také stát. Většinou se kolem ní pohybovaly jen pochybné společností málo přijímané osoby a ona nechápala proč.

Copak byla tak vybíravá? Copak na světě opravdu neexistoval nikdo, kvůli komu by jí stálo za to udělat i tu nejbláznivější věc na světě? A co lépe, copak někde kolem ní nechodil takový muž, který by ji zahrnoval láskou a něhou, který by jí dennodenně snášel modré z nebe? Nikdy nepotřebovala drahé dary ani obrovské kytice růží či jiných drahých květin. Jak málo by jí bývalo stačilo, aby byla šťastná a spokojená. Pár vlídných slov a pochopení, zjara pak kytička drobounkých sedmikrásek. Zdálo se jí však, že její přání je nesplnitelné.

Jednoho dne však narazila na internetovou seznamku. Na jednu z těch, kterým se vždy předtím v duchu vysmívala. Něco jí říkalo, aby si stránku dobře prohlédla. Zprvu se tomu vnitřnímu hlasu bránila, ale nakonec jí to nedalo. Během pár vteřin byla zaregistrována. Sama se divila tomu činu a nechápala svůj vnitřní popud. Ale co, říkala si, neozve se stejně nikdo, kdo by stál za obětování jejího drahocenného času, který ráda věnovala bohulibým činnostem.

Netrvalo to ani celý týden a její emailová schránka byla zaplněna množstvím kratších i delších dopisů, ve kterých se jí představovali muži nejrůznějšího charakteru. Copak ale mohla věřit planým písmenkům? Ve spěchu prolétla některé z napsaných řádků.

U jednoho dopisu se ale přeci jen zastavila. Dýchalo z něj cosi příjemného, smysly neidentifikovatelného. Zaklapla však rychle svůj laptop a vydala se do města vyřídit pár nezbytností. Nemohla však přestat myslet na těch pár energii vyzařujících písmen. Dva dny se jí dařilo vnitřně argumentovat, proč na dopis nemá odpovídat. Třetího dne však svému nutkání podlehla.

Když si na ty okamžiky po roce vzpomene, musí se pousmát. Nikdy by ji nenapadlo, že díky stránkám www.evropska-seznamka.cz se bude toulat světem s mužem, jehož amorův šíp ji zasáhl hluboko do srdce. Nikdy by nedoufala, že může být tak šťastná…

-pok-

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.