Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Satelitní technika je jedním z hitů předvánočních nákupů

Satelitní technika je jedním z hitů předvánočních nákupů

Vzhledem k tomu, že velká část současné populace hledá každý večer zábavu u televizních přijímačů, není překvapivé, že mezi nejprodávanějšími produkty před Vánocemi jsou televizory a satelitní technika. Právě satelitní technika umožňuje lidem sledovat stovky televizních kanálů prakticky z celého světa.

HDTV satelitní přijímače

V posledních letech jsou velmi oblíbenými produkty takzvané HDTV satelitní přijímače. Ty poskytují maximální zážitek při sledování televizních pořadů, neboť jsou schopny nabídnout nejlepší obraz ve formátu 16:9. Díky HDTV satelitnímu přijímače lze pořady sledovat v dokonale ostrých a sytých barvách.

Satelitní komplety

Pro to, aby mohli lidé v domácnosti naplno používat HDTV satelitní přijímače, je dobré mít k dispozici univerzální čtečku karet, která bude kompatibilní s dekódovací kartou všech systémů. Pakliže člověk nechce pořizovat satelitní techniku postupně a po jednotlivých částech, je dobré si v obchodech rovnou pořídit celé HD satelitní komplety, v nichž jsou veškeré potřebné části, které jsou k používání satelitní techniky zapotřebí.

Satelitní technika poskytuje možnost sledovat televizní pořady levně a kvalitně

Satelitní komplety budou jistě i letos velkým hitem mezi vánočními dárky. Jejich pořízení se vyplatí už jen kvůli tomu, že oproti jiným možnostem příjmu televizního signálu jsou zde minimální výdaje. A vzhledem k tomu, že třeba některé kabelové společnosti již oznámily pro příští rok opětné zdražování, investice do satelitní techniky se vyplatí opět o něco více. Je pravdou, že počáteční investice do satelitních kompletů je vyšší, nicméně odměnou za tuto investici je mimořádná kvalita televizního vysílání a hlavně pak také levný provoz s minimálními náklady.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.