Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je středa 05.08.2020, svátek má Kristian

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Samolepky na zeď: Praktický dárek pod stromeček

Samolepky na zeď: Praktický dárek pod stromeček

Už jen pár týdnů zbývá do Vánoc. Začíná tak období, kdy svým blízkým sháníte dárky pod stromeček. Jistě už jste přemýšleli o tom, co komu letos nadělíte. Pakliže jste ale na nic nepřišli, pak pro vás máme zajímavý tip. Jsou jím samolepky na stěnu.

Zajímavý dárek pro ženy i děti

Samolepky na zeď jsou spíše praktickým dárkem, který ocení ti lidé, kteří si dávají záležet na tom, jak vypadá jejich domácnost. Málokoho by takovéto dárky do domácnosti napadli, ovšem je to jistě zajímavá alternativa.

Namísto nákupu nejrůznějších zbytečností a prkotin jsou samolepky na stěnu skutečně výborným prezentem, který ocení domácí hospodyňky, ale také i někteří muži. V neposlední řadě pak jimi můžete obdarovat vaše dospívající děti, které si samolepkami budou moci zpříjemnit svůj dětský pokojík.

Další možnosti při výběru dárku pro ženu

Mnozí pánové jistě uvažují nad tím, jak vybrat dárek pro ženu, aby ji potěšili a zároveň byl dárek nějakým způsobem přínosný. Tipů, jaký vybrat dárek pro ni, jistě najdete mnohem více.

Kromě netradičního dárku v podobě samolepky na stěnu to mohou být klasické předměty, jako jsou různé parfémy, poukazy na nákupy. Skvělým řešením je také překvapení v podobě poukazu na dovolenou v zahraničí či alespoň v tuzemsku, třeba klidně na horách. Takovýto dárek koneckonců potěší i vás, neboť se jistě vaše přítelkyně či žena nevydá sama, bez vašeho doprovodu.

Při výběru vánočního dárku si nechte projít hlavou, zda není vhodnější pořídit spíše nějakou praktickou věc typu samolepky na stěnu, nebo zvolit klasiku, kterou kupujete rok co rok. Zajímavý praktický dárek může nakonec potěšit více. Záleží samozřejmě také na tom, v jaké jste finanční situaci. Nákupem vánočních dárků byste se neměli zbytečně zadlužovat, raději vybírejte dle svých finančních možností. I za málo peněz se dají pořídit zajímavé dárky.

-par-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.