Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je čtvrtek 20.02.2020, svátek má Oldřich

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Reklama pro Vaši společnost

Reklama pro Vaši společnost

Vlastníte firmu, které byste nechali rádi udělat kvalitní a efektivní reklamu? V tom případě využijte služeb společnosti Mark Simon, která za dobu své existence pomohla již několika firmám reklamní cestou zvýraznit jejich priority. Reklama je cestou, kterou by se měla vydat každá společnost, pokud chce docílit vyššího prodeje jejích výrobků. Využít ji lze také v případě, kdy chcete prosadit své priority v oblasti služeb. Přičemž se rozlišuje několik typů reklam.

Druhy reklamy

Ve většině případů záleží na tom, jaký typ média zvolíme. Na tomto základě lze rozlišovat reklamu televizní, novinovou, internetovou či plakátovou reklamu. Vzhledem k tomu, že fantazii se meze nekladou, je možné se setkat také s jiným typem reklamy. Jak již bylo naznačeno, cílem reklamy je zejména zvýšit prodej nabízených produktů a tím získat větší zisk. Reklamu je možné však použít také ve chvíli, kdy společnost začíná vyrábět či nabízet nové produkty a ráda by propagovala své zboží či služby. Reklamou však může daná společnost zvýraznit svou dosavadní kvalitu a pověst.

Plexi stojánky, velkoplošný tisk

::alt Plexi stojánky jsou jedním ze způsobů reklamy, jak na sebe můžete upozornit a přilákat tak více zákazníků. Společnost Mark Simon vyrábí tyto plexi stojánky z vysoce kvalitních akrylátových desek. Plexi stojánek Ibalgin se skvěle hodí do všech lékáren, které chtějí propagovat tyto léky. Do sportovních prostor můžete použít reklamní stojánek se značkou Adidas.

S velkoplošným tiskem vytvoříte nepřehlédnutelnou reklamu, kterou můžete umístit například na Vaše firemní automobily, ale i bannery či papír. Touto technikou je možné potisknout také samolepící folie, které je možné jednoduše instalovat na zeď. Podrobnější nabídku společnost Mark Simon si můžete prohlédnout na této webové adrese: www.marksimon.cz/tisk/velkoplosny-digitalni-tisk/ .

Autor: Hedvika

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.