Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je úterý 27.07.2021, svátek má Věroslav

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

RC auta a vrtulníky

RC auta a vrtulníky

Vybíráme-li dárky pro naše děti, musíme být obezřetní a kupovat jen to, co je vhodné vzhledem k jejich věku. Mnoho otců a maminek totiž často pořídí dárky, které jsou určeny starším dětem, nebo naopak zvolí takovou hračku, která již dětem připadá příliš „dětská“ a hračku prakticky ihned po rozbalení zahodí.

RC modely jsou však vhodné téměř pro všechny děti, s výjimkou těch úplně nejmenších. A co víc, tyto moderní modely na dálkové ovládání baví i mnohé dospělé muže, kteří si rádi hrají. Pro RC modely totiž obecně platí, že jsou skvělou zábavou, kterou ocení všechny generace.

Nejpopulárnější RC auta

Pakliže se podíváme blíže na typy modelů na dálkové ovládání a jejich popularitu, pak zjistíme, že se dlouhodobě na špici v prodejnosti těchto hraček řadí klasická RC auta. Auta na dálkové ovládání byla snem mnoha dětí, dnes již odrostlých dospělých. Je však pravdou, že ještě před nějakými deseti patnácti lety byla jejich nabídka značně omezená a dálkové ovládání často nebylo zrovna dvakrát kvalitní a spolehlivé. Dnes už to ovšem v žádném případě neplatí, RC auta i další RC modely jsou na vynikající technické úrovni.

Velmi oblíbené jsou také RC vrtulníky a letadla

Kromě aut jsou oblíbenými modely na dálkové ovládání také RC vrtulníky a letadla. Vrtulníky s dálkovým ovládáním si lze pořídit buď se spalovacími motory nebo elektrickým pohonem. Kdo má rád přesné repliky klasických strojů, ten si v případě RC modelů přijde jistě na své. Moderní RC vrtulníky a letadla jsou co se designu týče dovedeny téměř k dokonalosti. Můžete si je pořídit v mnoha velikostech, od úplně miniaturních a po modely, které dosahují klidně i několika metrů.

RC modely jsou určitě skvělým dárkem pro chlapce i dospělé muže. Vždy je však pro jistotu pořizujme v kvalitním obchodě, ne někde na tržnici. Jedině tak totiž máme záruku, že jejich kvalita bude skutečně na vysoké úrovni. RC auta, vrtulníky a další modely na dálkové ovládání za dobré ceny nakoupíte třeba v obchodě http://www.rc-rcmodely.cz/.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.