Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 12.07.2020, svátek má Bořek

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Quick - Step podlahy u Keramiky Soukup

Quick - Step podlahy u Keramiky Soukup

Stavíte rodinný dům a rádi byste se nyní zaměřili na výběr kvalitních podlah, které by mohly být součástí Vašeho obývacího pokoje? Při výběru Vaší nové podlahy Vám může být více než nápomocná společnost Keramika Soukup, v jejímž nabídkovém katalogu právě takovéto podlahy samozřejmě nechybí.

Podlahy Quick – Step jsou zástupcem podlah, které najdou využití nejen v obývacích pokojích, ale v celé Vaší nové domácnosti. Umístit je tedy můžete jak do dětských pokojů, pracoven, tak do spojovacích místností. Podlahy Quick – Step disponují až dvaceti pěti roční zárukou. Tak dlouhou záruku Vám nejsou schopny všechny typy podlah, které se v současné době nachází na trhu, schopny nabídnout.

To však není jediná kladná vlastnost, kterou v sobě podlahy Quick – Step obsahují. Tyto podlahy jsou vyrobeny z kvalitního kompozitního dřeva, což umožňuje Quick–Step podlahám disponovat dlouholetou stabilitou.

Na rozdíl od jiných podlah se u podlahy Quick – Step nemusíte obávat poškrábání či opotřebení. Jsou také vysoce odolné vůči skvrnám. Keramika Soukup podlahy Quick – Step nabízí hned ve třech typech provedení. Velmi žádané jsou, jak laminátové, tak parketové podlahy Quick – Step. Do popředí se v poslední době dostávají také livyn podlahy.

Veškerou jejich nabídku pak naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/quick-step neotřelým způsobem působí zejména Quick – Step podlahy laminát Country. Zaujmou Vás nejen svým tradičním vzhledem, ale také dojmem ručního hoblování. Vybírat si můžete z motivů dubových i javorových prken.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.