Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Quick - Step podlahy u Keramiky Soukup

Quick - Step podlahy u Keramiky Soukup

Stavíte rodinný dům a rádi byste se nyní zaměřili na výběr kvalitních podlah, které by mohly být součástí Vašeho obývacího pokoje? Při výběru Vaší nové podlahy Vám může být více než nápomocná společnost Keramika Soukup, v jejímž nabídkovém katalogu právě takovéto podlahy samozřejmě nechybí.

Podlahy Quick – Step jsou zástupcem podlah, které najdou využití nejen v obývacích pokojích, ale v celé Vaší nové domácnosti. Umístit je tedy můžete jak do dětských pokojů, pracoven, tak do spojovacích místností. Podlahy Quick – Step disponují až dvaceti pěti roční zárukou. Tak dlouhou záruku Vám nejsou schopny všechny typy podlah, které se v současné době nachází na trhu, schopny nabídnout.

To však není jediná kladná vlastnost, kterou v sobě podlahy Quick – Step obsahují. Tyto podlahy jsou vyrobeny z kvalitního kompozitního dřeva, což umožňuje Quick–Step podlahám disponovat dlouholetou stabilitou.

Na rozdíl od jiných podlah se u podlahy Quick – Step nemusíte obávat poškrábání či opotřebení. Jsou také vysoce odolné vůči skvrnám. Keramika Soukup podlahy Quick – Step nabízí hned ve třech typech provedení. Velmi žádané jsou, jak laminátové, tak parketové podlahy Quick – Step. Do popředí se v poslední době dostávají také livyn podlahy.

Veškerou jejich nabídku pak naleznete na této webové adrese www.keramikasoukup.cz/katalog/quick-step neotřelým způsobem působí zejména Quick – Step podlahy laminát Country. Zaujmou Vás nejen svým tradičním vzhledem, ale také dojmem ručního hoblování. Vybírat si můžete z motivů dubových i javorových prken.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.