Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je čtvrtek 22.10.2020, svátek má Sabina

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Prsten s briliantem

Blíží se narozeniny Vaší partnerky a Vy byste jí tentokrát rád potěšil dárkem, který jí udělá skutečnou neskrývanou radost? Šperk bude jistě tou správnou volbou, jak dát Vaší partnerce najevo, že si jí vážíte a jak moc pro Vás znamená. Bohatou škálu nejrůznějších šperků nabízí internetové klenotnictví Klenota. V nabídkovém katalogu naleznete, jak prsteny s drahými kameny, tak klasické prsteny. Prsten s diamantem však jen tak ledajaká žena ve své šperkovnici nevlastní.

Výhodou prstenů s briliantem nebo diamantem a zlatem, do kterého bývají drahé kameny nejčastěji vsazeny, je, že vypadají také po letech jako nové. Potrpí-li si Vaše partnerka na decentnost, můžete ji potěšit decentním prstenem s diamanty. Tento prsten podtrhne krásu Vaší partnerky. Prsten s kódem sil3140 je vyroben ze stříbra a je rhodiován. Pořídit ho můžete za pouhých 6 490 Kč. Potrpí-li si Vaše partnerka na bílé zlato, pak se jedinečnou volbou může stát prsten vyrobený z bílého čtrnáctikarátového zlata s diamanty. Na dámském prstu vypadá velmi elegantně a diamant ve tvaru tří květů zdůrazní něžnost Vaší partnerky.

Prsten s kódem jew1289 Vám bude doručen do dvou týdnu od data objednání. Objednáte-li si jej na této webové adrese www.klenota.cz/prsteny-s-diamanty/ , získáte slevu čtyř tisíc na tento prsten a zaplatíte 10 790 Kč. Hledáte-li spíše prsten vyrobený ze žlutého zlata, pak byste určitě neměl přehlédnout exklusivní pozlacený diamantový prsten s kódem sil2107 nebo honosně vypadající prsten s kódem sil2105. Navštivte výše uvedenou webovou adresu a vyberte si ten správný prstýnek pro Vaši partnerku!

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.