Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 12.07.2020, svátek má Bořek

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Power balance náramky

Náramky jsou poměrně oblíbeným módním doplňkem. Pakliže jsou vhodně zvolené, mohou se skvěle hodit k různým příležitostem i každodenní nošení. Existuje celá řada náramků na ruku, které jsou vyrobeny z různých materiálů. Najdou se tací z nás, kteří rádi nosí kožené náramky, jiní zase dávají přednost různým speciálním náramkům z umělé hmoty či z přírodních materiálů. Náramky se také skvěle hodí jako dárek pro přátele, milenky a milence. V poslední době jsou velmi v módě balanční náramky.

S pojmem power balance náramek se ti z vás, kteří rádi nosí náramky na ruce, jistě už určitě setkali. Ne každý jej však měl možnost si vyzkoušet a poznat, v čem tkví kouzlo tohoto speciálního náramku. Nejedná se o žádný obyčejný náramek, který by byl určen vyloženě jen pro parádu.

Co je power balance

Power balance silikonové náramky na ruku mají nejen estetickou funkci, dokáží totiž člověku dodat energii a dostat organismus do potřebné rovnováhy. Náš svět je doslova přesycen různými přístroji, které nepůsobí dobře na lidský organismus. Ten se pak dostává do nerovnovážného stavu, člověk se cítí unaven, a to po fyzické psychické stránce. A právě power balance náramek pomáhá díky speciálním hologramům vyrovnávat energetické pole v blízkosti člověka a tím mu dodávat potřebnou rovnováhu a energii.

Koupě balančního náramku - pozor na falšované zboží

Balanční náramky se dají pořídit v mnoha obchodech. U velké části z nich si však pořídíte jen bezcennou atrapu, která originální power balance náramek je imituje, avšak ve skutečnosti nemá s touto technologií naprosto nic společného. Při koupi power balance náramku si tak dávejte velký pozor na to, zda skutečně kupujete originální zboží. Originální balanční náramky rozhodně nekoupíte někde ve vietnamské tržnici a zcela jistě se nebude jednat o výrobky „made in China“. Pakliže po vás prodejce bude chtít za „kvalitní“ power balance náramek stovku, pak nic nekupujte, vždyť doporučená cena originálů začíná někde kolem 900 Kč. To však samozřejmě neznamená, že uvidíte-li balanční náramky za 1.000 Kč, musí se nutně jednat o originály.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.