Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Povlečení jako dárek

Povlečení jako dárek

Chcete si pořídit nové a kvalitní povlečení do Vaší domácnosti. Chcete něco zajímavého s moderním a atraktivním vzhledem? Zkuste se podívat na stránky našeho eshopu Bonatex.cz a vyberte si to, co se Vám bude nejvíce hodit. U nás si určitě vybere každý. Máme širou nabídku všech možných druhů povlečení. Máme všechny možné velikosti a různé druhy materiálů. U nás naleznete saténové, krepové, bavlnění i flanelové povlečení.

Patříte mezi milovníky luxusu? Pořiďte si luxusní povlečení z naší nabídky. Máme nabídku luxusního povlečení vyrobené z velmi kvalitního saténu. Saténové povlečení je velmi příjemné a každým dotekem Vás pohladí po Vašem těle a vypadá naprosto kouzelně.

Kvalitní prostěradla

Nabízíme také prostěradla pro různé druhy a velikosti postelí. Samozřejmostí je i široká paleta barev a velké množství materiálů a vzorů. Nabízíme froté prostěradla, klasická bílá prostěradla, saténová prostěradla, bavlněná a samonapínací prostěradla.

Vykouzlete z Vaší ložnice smyslnou podívanou. Vyberte si naše krásné povlečení a sjednoťte interiér Vaší ložnice do naprosté dokonalosti.

Autor: Jan Potůček

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.