Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 16.05.2021, svátek má Přemysl

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Poukazy jako atraktivní dárek

Poukazy jako atraktivní dárek

Udělat radost vašim blízkým můžete různými způsoby. Klasické hmotné dárky jsou sice fajn, ale ne vždycky vás může napadnout ta správná věc a kupovat něco na sílu, jen proto, abyste něco koupili, není vhodné. Proč tedy nevyzkoušet něco méně tradičního, jako jsou zážitkové dárkové poukazy?

V současné době se poukazy dají pořídit už skutečně téměř na cokoli, od zkrášlovacích služeb, přes gastronomické služby, adrenalinové dárky až po odpoledne příjemně strávené výletem.

Výborný oběd v příjemném prostředí, i takový může být váš dárek

U zážitkových dárků se nemusí jednat rovnou o tandemový seskok nebo jízdu supersportem. I drobnější zážitky, jako je příjemný oběd v netradičním prostředí je elegantní způsob, jak někomu udělat radost a dát mu najevo, že ho máme rádi. Zkusit můžete například atraktivní oběd na lodi v Praze na parníku.

Klidná plavba po nejkrásnějších zákoutích Prahy spojená s chutným a bohatým obědem, kdy se parník vydá od Pražského hradu, přes Hradčany, Rudolfinum a Karlův most až k Vyšehradu. Oběd je servírován formou rautu a možné je vybírat z množství delikátních pokrmů a to v průběhu celé dvouhodinové plavby. Plavbu je možné absolvovat v průběhu celého roku a nezávisle na počasí, takže když někomu dárkový poukaz na tento zážitek věnujete, může si zarezervovat libovolný termín podle svých představ.

Podobně je možné koupit také poukazy na večerní plavby po Vltavě ve stylovém parníku, které jsou opět spojeny s lákavou večeří. Večerní vyjížďky mají rovněž své nezaměnitelné kouzlo, protože můžete poznávat Prahu zase z jiného pohledu, večerně nasvícenou a romantickou. Poukazy na plavby jsou pro dvě osoby, což se hodí také jako dárek k výročí nebo klidně i plánované zasnoubení v romantickém prostředí.

-obs-

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.