Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je čtvrtek 16.09.2021, svátek má Ludmila

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Pohodové vánoční nákupy s Firmou na zážitky

Pohodové vánoční nákupy s Firmou na zážitky

Patříte k ženám, které nerady nechávají na poslední chvíli nakupování vánočních dárků? S jejich výběrem Vám velmi ráda pomůže společnost Firma na zážitky. Na webových stránkách této společnosti www.firmanazazitky.cz můžete vybírat dárky podle zájmů Vašich nejbližších i podle možností zažít něco netradičního. Každá žena si ráda udělá čas od času prostor jen sama na sebe a ráda vyrazí s ostatními kamarádkami si jen tak popovídat a užít si například masáž nebo si pochutnat na dobrém jídle.

Odpočinek od všech možných pracovních i soukromých starostí můžete Vaší sestře, mamince nebo dokonce dceři zpříjemnit wellness pobytem během relaxačního víkendu pod Ještědem. Součástí tohoto wellness pobytu je čtyřbodové degustační menu. K odpočinku slouží například vířivá vana, která je součástí vybavení pokoje. Druhý den se mohou dámy těšit na lyžování na Ještědu nebo relaxaci v Luxury Spa Island.

Mnohé wellness pobyty jsou určeny pro dvě osoby, můžete tedy obdarovanou na této akci doprovodit nebo překvapit tímto dárkem Vašeho partnera a věnovat vám oběma k Vánocům například vánoční dárek pro ženy v podobě romantiky v lázních Mšené. Velmi oblíbený je také relaxační pobyt v Mariánských lázních, který se stane balzámem pro Vaši psychiku. Lázeňské procedury jsou pak známé jedinečnými účinky na lidský organismus. Firma na zážitky nabízí možnost výběru také nejrůznějších adrenalinových i gurmánských zážitků.

Na skvělém jídle si obdarovaný bezpochyby pochutná během královské večeře v srdci Plzni. Degustační menu pro dva obsahuje například lahodný rozpečený modrý sýr se slaninou a salátkem z pečených paprik, roládu z uzeného lososa i čokoládové košíčky se skořicovým tvarohem a šlehačkou. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv tip na vánoční dárky, nikdy nebudete zklamáni. Právě naopak díky tipům na vánoční dárky od nás prožijete pohodové Vánoce. Firma na zážitky totiž nabízí velký výběr poukázek na zážitky, které přináší obdarovanému radost v podobě nezapomenutelných okamžiků.  

-pok-

Autor: Hedvika

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.