Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Originální trika Yoursign se suchým zipem

Originální trika Yoursign se suchým zipem

Poměrně častými dárky, kterými obdarují při různých příležitostech lidé své přátele či někoho z rodiny, jsou trička. Pakliže víme, jaký vkus na oblečení dotyčný má, pak právě trička mohou být příjemným dárkem, který potěší.

Trička, na nichž si můžete sami vytvořit nápis či nějaký obrázek

Pokud se rozhodujete, jaké triko jako dárek pořídit někomu známému, pak pro vás mám jeden tip. Tím jsou trička nové české značky YourSIGN. Tato designová trika jsou jedinečná v tom, že si na nich jejich majitel může vytvořit libovolný nápis či obrázek. Že nevěříte? Funguje to naprosto jednoduše. Každé triko má našité chlupatou část suchého zipu, na který si jeho majitel může nalepit obrázky či písmena, která pak vytvoří originální slovo. Díky tomu je každé triko jedinečné a originální. Tvořivosti se v tomto případě meze nekladou, spolu s tričkem můžete zakoupit plata suchých zipů s různými motivy, obrázky, písmeny či piktogramy, a to i v různých barevných a tématických variacích. Sucháče si jednoduše vystřihnete a nalepíte na část trika. Samotná trička značky YourSIGN jsou rovněž k dostání v mnoha variantách a barevných provedeních, od klasických barev až po různé výstřední barvy, které již samy o sobě zaujmou. Kromě klasických bavlněných triček jsou trička YourSIGN vyráběna i z BIO textilu, který je mimořádně hebký a navíc šetrný k životnímu prostředí.

Vytvoříte si zcela originální triko

YourSIGN triko jako dárek určitě potěší mladé lidi, kteří se chtějí nějak odlišit od svých soukmenovců nebo starší generace. Trika mohou být také originálním dárkem třeba pro kolegy z práce. s designovými tričky YourSIGN si užijete zábavu, už jen vymýšlení motivu či nápisu bude něco, s čím se u běžných triček nesetkáte.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.