Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Nové rybářské pruty a rybářské potřeby: výhodný nákup za akční ceny

Nové rybářské pruty a rybářské potřeby: výhodný nákup za akční ceny

Máte někoho v rodině, kdo se věnuje rybaření? Milovníků této odpočinkové a zároveň velmi zábavné činnosti je u nás stále velké množství, nechybí zkušení starší rybáři, ale ani mladíci, kteří oblibu v rybaření zdědili po svých otcích či dědech. Pakliže někdo z vaší rodiny miluje rybaření, pořiďte mu k narozeninám či jiné příležitosti nový rybářský prut.

Při výběru rybářského prutu si však nejprve zjistěte, jaké máte možnosti a jaký styl rybaření je pro člověka, jemuž prut budete pořizovat, nejoblíbenější. Existují totiž speciální rybářské pruty, které jsou vhodné pro muškaření, jiné lze zas využít pro lov kaprovitých ryb, některé pak pro lov dravějších druhů ryb či k lovení ryb na moři.

Druhy prutů

V krátkém přehledu prutů vám nastíním, jaké máte možnosti a kde pruty pořídit. Nejčastěji jsou vyhledávané klasické kaprové pruty, které využijete pro lov kapříků. Dále lze pořídit sumcové pruty, mořské, vláčení, teleskopické, matchové a další. Liší se zejména ve velikostech, zejména délkách a tloušťkách, mají však i další charakteristické znaky. Zkušený rybář rozhodně nebude používat nějaký laciný univerzální prut, vždy sáhne po prutech, které jsou určeny pro konkrétní typ rybaření.

Eshop s výhodným nákupem prutů a rybářských potřeb

Kvalitní rybářské pruty a veškeré potřebné rybářské potřeby zakoupíte v eshopu tropicliberec.cz. Tento obchod nabízí všechny výše zmiňované druhy prutů. V současné době zde navíc pruty a rybářské potřeby zakoupíte za výhodnějších podmínek, využít lze kupříkladu akci „1+1 zdarma“ nebo akci „Zboží s dárkem“. Pruty a rybářské potřeby za skvělé ceny jsou však k zakoupení i nyní po Vánocích, neboť eshop tropicliberec.cz uskutečňuje slevovou akci „Povánoční výprodej“, kdy se slevy pohybují v řádech desítek procent. Tak neváhejte a pořiďte sobě nebo svému otci, synovi či dědovi nové rybářské potřeby a pruty.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.