Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 01.03.2021, svátek má Bedřich

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Nové rybářské pruty a rybářské potřeby: výhodný nákup za akční ceny

Nové rybářské pruty a rybářské potřeby: výhodný nákup za akční ceny

Máte někoho v rodině, kdo se věnuje rybaření? Milovníků této odpočinkové a zároveň velmi zábavné činnosti je u nás stále velké množství, nechybí zkušení starší rybáři, ale ani mladíci, kteří oblibu v rybaření zdědili po svých otcích či dědech. Pakliže někdo z vaší rodiny miluje rybaření, pořiďte mu k narozeninám či jiné příležitosti nový rybářský prut.

Při výběru rybářského prutu si však nejprve zjistěte, jaké máte možnosti a jaký styl rybaření je pro člověka, jemuž prut budete pořizovat, nejoblíbenější. Existují totiž speciální rybářské pruty, které jsou vhodné pro muškaření, jiné lze zas využít pro lov kaprovitých ryb, některé pak pro lov dravějších druhů ryb či k lovení ryb na moři.

Druhy prutů

V krátkém přehledu prutů vám nastíním, jaké máte možnosti a kde pruty pořídit. Nejčastěji jsou vyhledávané klasické kaprové pruty, které využijete pro lov kapříků. Dále lze pořídit sumcové pruty, mořské, vláčení, teleskopické, matchové a další. Liší se zejména ve velikostech, zejména délkách a tloušťkách, mají však i další charakteristické znaky. Zkušený rybář rozhodně nebude používat nějaký laciný univerzální prut, vždy sáhne po prutech, které jsou určeny pro konkrétní typ rybaření.

Eshop s výhodným nákupem prutů a rybářských potřeb

Kvalitní rybářské pruty a veškeré potřebné rybářské potřeby zakoupíte v eshopu tropicliberec.cz. Tento obchod nabízí všechny výše zmiňované druhy prutů. V současné době zde navíc pruty a rybářské potřeby zakoupíte za výhodnějších podmínek, využít lze kupříkladu akci „1+1 zdarma“ nebo akci „Zboží s dárkem“. Pruty a rybářské potřeby za skvělé ceny jsou však k zakoupení i nyní po Vánocích, neboť eshop tropicliberec.cz uskutečňuje slevovou akci „Povánoční výprodej“, kdy se slevy pohybují v řádech desítek procent. Tak neváhejte a pořiďte sobě nebo svému otci, synovi či dědovi nové rybářské potřeby a pruty.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.