Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Moderní kravaty jako vánoční dárky pro muže

Moderní kravaty jako vánoční dárky pro muže

Nevíte si rady s výběrem vhodného vánočního dárku pro dědečka, tatínka nebo přítele? Pak vězte, že moderní kravaty budou tou pravou volbou. Kravata jako vánoční dárek je již řadu let osvědčeným dárkem. Pokud nevíte co za dárek zvolit, moderní kravatou rozhodně nic nezkazíte.

Nošení pánského obleku se řídí určitými pravidly. Pakliže jde muž na pracovní schůzku a chce vypadat dobře, měl by si k pánskému obleku zcela jistě vzít také odpovídající kravatu. Pánské kravaty se k oblekům nosí také při různých slavnostních příležitostech - na oslavy apod. V neposlední řadě je dobré si vzít oblek s kravatou také ve chvíli, kdy jde muž na nějakou významnou společenskou akci.

Pořiďte svému muži novou kravatu k Vánocům

Mnoho mužů si s výběrem kravaty příliš hlavu neláme. Najdou se dokonce tací, kteří doma v šuplíku mají jen jednu či dvě kravaty, které nosí neustále dokola. Vůbec je netrápí, že pro každou příležitost je vhodná jiná barva kravaty, případně i její tvar. Pakliže milé dámy máte doma chlapa, který si s výběrem kravaty nedá příliš záležet, raději mu nějakou pořiďte samy, a to třeba jako vánoční dárek.

Oblíbené druhy kravat

Moderní pánské kravaty jsou skvělým dárkem pro muže, kteří často a rádi nosí pánský oblek. V dnešní době se dají pořídit pěkné kravaty z různých materiálů. Velmi módními jsou kupříkladu klasické hedvábné kravaty , které se dají použít při nejrůznějších společenských příležitostech, dají se však nosit i na běžné pracovní schůzky. Tyto luxusní pánské kravaty pořídíte již za 379 Kč.

Pakliže svému mužskému protějšku chcete pořídit levné, avšak přesto pěkné kravaty, pak doporučuji zvolit běžné kravaty z mikrovlákna, které se vyrábějí v mnoha barevných provedeních.

Kravaty z mikrovlákna mají i při své ceně stále elegantní vzhled. Díky příjemnému a kvalitnímu materiálu jsou tyto kravaty doporučovány pro každodenní nošení. Cena těchto levnějších kravat je 219 Kč. Za výhodnou cenu tak máte stále kvalitní a moderní kravaty.

Pánské kravaty jako vánoční dárek rozhodně neurazí. Muž, který o sebe dbá, takovýto dárek jistě velmi ocení. Klidně mu můžete zakoupit kravaty ve větším množství, aby si mohl pro každou příležitost vybrat jinou variantu či barevné provedení. Při nákupu nad 1.000 Kč máte totiž dopravu zdarma, tak proč toho nevyužít, že?

www.modernikravaty.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.