Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je neděle 19.01.2020, svátek má Doubravka

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Levné ubytování Krkonoše

Levné ubytování Krkonoše

Krkonoše jsou celoročně velmi oblíbenou oblastí vhodnou k výletům za aktivním odpočinkem, ale také k zimním či letním celotýdenním dovoleným. V létě jsou například naše nejvyšší hory rájem pro houbaře, v zimě naopak nabízejí mnoho způsobů, jak si užívat sněhovou nadílku. Vyrazit sem můžete nejen s rodinou, ale i s přáteli.

Krkonoše však nabízejí také mnoho aktivit vhodných k firemním teambuildingům. K oblíbeným činnostem patří kromě výstupu na Sněžku, nejvyšší horu České republiky, také mnohé další turistické trasy, jež bývají spolehlivě značené. Na své si zde přijdou jak lidé, kteří holdují náročnější turistice, ale také rekreační turisté, kteří přijíždějí do našich nejvyšších hor načerpat energii a odpočinout si od starostí všedního dne.

Kromě turistiky si však můžete Krkonoše užívat také gastronomicky. Známé podkrkonošské „kyselo“ našlo řadu svých příznivců, kteří do této oblasti čas od času zavítají právě kvůli této lahůdce.

Najít vhodné ubytování Krkonoše nebývá díky mnoha menším i větším penzionům a hotelům problém. Některé jsou však velmi drahé a orientované spíše na zahraniční turisty, kteří do této oblasti přijíždějí z Polska či z Německa. Často tedy z těchto důvodů bývá hledání levného ubytování Krkonoše časově velmi náročné. Najít mezi širokou nabídkou vhodný hotel či penzion, a ušetřit při tom nemalé částky, je snahou téměř každého, kdo po ubytování pátrá.S portálem Kamsi.cz však můžete ušetřit nejen svůj drahocenný čas, ale také vaše těžce vydělané peníze. Na stránkách ubytovani.kamsi.cz/krkonose/ je totiž k dohledání velké množství hotelů a penzionů, které poskytují kvalitní služby za rozumný peníz. Na přehledných stránkách stačí pouze  zadat několik málo parametrů, a pak už jen vybrat ubytování, které se bude nejlépe hodit pro váš způsob trávení dovolené.

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.