Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Letní pneu a ocelové disky - ideální dárek pro majitele vozidla

Letní pneu a ocelové disky - ideální dárek pro majitele vozidla

V souvislosti s přechodem ze zimních pneumatik ne letní pneu můžete překvapit svoje přátele tím, že jim věnujete jako dárek právě zcela nové pneu. Ano, je to opravdu netradiční nápad, ale proč ne? Vždyť koho by nepotěšil dárek v takové hodnotě, nové a kvalitní letní pneu nejsou nijak levnou záležitostí a namísto toho, abyste kamarádovi či rodinnému příslušníkovi zakoupili k svátku, narozeninám či nějaké oslavě nudný dárek, který jej nijak neosloví, je určitě lepší zvolit takovou praktickou věc, která okamžitě najde své uplatnění.

Potěšte známé, kteří mají automobil

Kromě letních pneumatik mohou být součástí dárku třeba i skvělé ocelové disky, které se dají namontovat na všechny typy kol. Víte-li ve svém okolí o někom, kdo miluje automobily a u jejich výbavy si dává záležet na tom, aby kupoval jen to nejlepší, pak jej rozhodně potěší, když mu darujete nové letní pneu nebo právě třeba ocelové disky. Kromě těchto nezbytných potřeb se samozřejmě dají pořídit i různé „vychytávky“ pro vozidla, a to jak pro vnější vzhled, tak i do interiéru auta. Milovníci tunningu budou považovat podobné dary za jedny z nejhodnotnějších, rozhodně je potěší více než nějaká trapná maličkost, kterou po vaší návštěvě zastrčí do šuplíku a po pár týdnech či měsících ji vyhodí.

Nákup letních pneu a ocelových disků

Nové letní pneumatiky a plechové disky od kvalitních výrobců můžete pořídit třeba v internetovém obchodě pneumatiky.cz. Tento e-shop nabízí letní pneu za zajímavé ceny, s rychlou dodávkou zboží na vámi určenou adresu a také s jednoduchým způsobem objednávky. Letní pneu či ocelové disky tak můžete mít doma již za pár hodin, stačí si jen zvolit správný typ a velikost a je hotovo. Všechny výrobky ze zmíněného internetového obchodu mají veškerá osvědčení o technické způsobilosti.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.