Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Letní dovolená v ubytování Macocha

Letní dovolená v ubytování Macocha

Stále nemáte plány na léto a rádi byste letos strávili letní dovolenou v České republice? Moravský kras je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, ale i pro dovolenou ve dvou. Moravský kras patří k nejznámější krasové oblasti v České republice a svou krásou zaujme zejména milovníky přírody. Ubytovat se můžete v hotelu Probe, který leží v srdci této romantické přírody. Pohodlí najdete v jednom z osmdesáti pokojů ubytování Blansko. Každý z nich je vybaven svou vlastní koupelnou i WC.

Ptáte se proč právě hotel Probe? Odpověď je velmi jednoduchá, neboť v našem hotelu nenajdete pouze pohodlí, ale také velmi příznivé ceny, které byste v okolí jen těžko znovu objevili. Patříte-li k Vašim koníčkům kuželky či squah, můžete si tyto sporty zahrát také u nás v hotelu Probe. Vaše ubytování si můžete objednat na této webové adrese www.hotelprobe.cz.

Při plánování výletů byste určitě neměli vynechat návštěvu Moravského krasu a jeho jeskyní. Romantické okamžiky si můžete dopřát v Punkevní jeskyni, ze které budou nadšeny také děti. Punkevní jeskyni najdete přibližně dva kilometry od informačního centra Skalní mlýn proti proudu říčky Punkvy.

Tyto jeskyně byly objeveny v letech 1909 – 1933 skupinou archeologů, v jejímž čele stál profesor Karel Absolon. Návštěvníci mají možnost v Punkevní jeskyni projít kolem mohutnými dómy a chodbami s krápníkovou výzdobou na dno propasti Macocha. Hloubka této propasti je 138 metrů. Další interiéry jeskyně můžete vidět z motorových člunů během projížďky po podzemní říčce Punkvě. S ubytováním Macocha budete maximálně spokojeni! Navštívit můžete také v okolí Blanska i další jeskyně nebo některou z technických památek jako např. větrný mlýn v Rudici, nebo zámek v Rájci nad Svitavou.

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.