Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je úterý 09.03.2021, svátek má Františka

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Legendární sluchátka Koss Porta PRO

Legendární sluchátka Koss Porta PRO

Při procházkách městem nebo v jiných situacích během volného času spousta lidí poslouchá hudbu ze svého MP3 přehrávače. K tomu, abychom si mohli vychutnat svoje oblíbené písničky v nejvyšší kvalitě, je ale potřeba mít po ruce opravdu dobrá sluchátka. S lacinými „špunty“ do uší je poslech hudby spíše nepříjemným zážitkem, neboť takováto sluchátka nedokáží přenášet všechny tóny a basové linky v nejvyšší kvalitě.

Koss sluchátka

Pokud hledáte opravdu dobrá a spolehlivá sluchátka, která zvuk z MP3 přehrávače či mobilního telefonu přenesou dokonale, pak pro Vás máme jeden tip. Tím jsou populární Koss sluchátka.

Sluchátka od americké firmy Koss se vyznačují špičkovým designem a tvary, díky nimž sednou prakticky každému. Co je však hlavní - tato sluchátka nabízejí vskutku příjemný poslech hudby s přirozeným zvukem.

Přednosti sluchátek Koss Porta

Sluchátka Koss Porta PRO jsou doslova hitem. Jejich velkou předností je mimo jiné fakt, že se při nepoužívání dají složit do naprosto minimálních rozměrů, takže se nám bez problémů vejdou kamkoliv, aniž bychom se museli strachovat o to, zda se nám po cestě nerozbijí. Sluchátka Koss Porta jsou velmi odolná vůči poškození. Jsou konstruovány tak, aby svým majitelům sloužila po mnoho let a zároveň je nijak nelimitovala při chůzi či běhu. Samotná konstrukce využívá dvou opěrných míst, díky nimž sluchátka opravdu dokonale pasují každému uživateli.

Konec nekvalitních sluchátek

Je pravdou, že oproti tradičním špuntům do uší jsou tato sluchátka dražší. Je však nutné brát v potaz, že jejich kvalita je daleko lepší. V poměru ceny, výkonu a výdrže se tak jejich pořízení rozhodně vyplatí. Jen si sami vzpomeňte, kolikrát za rok nadáváte na svoje stará špuntován sluchátka, která se velmi rychle opotřebují. U sluchátek Koss Porta Pro to rozhodně nehrozí.

Kvalitní sluchátka se poznají až tehdy, pustíme-li si do nich nějakou hudbu. Sluchátka Koss Porta Pro jako jedny z mála mají opravdu silný a vyvážený zvuk a příjemné basy. Právě vyvážený zvuk je tím, co ocení milovníci kvalitní hudby.

Sluchátka Koss Porta Pro se samozřejmě dají použít i doma, je možné je zapojit do PC.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.