Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Legendární sluchátka Koss Porta PRO

Legendární sluchátka Koss Porta PRO

Při procházkách městem nebo v jiných situacích během volného času spousta lidí poslouchá hudbu ze svého MP3 přehrávače. K tomu, abychom si mohli vychutnat svoje oblíbené písničky v nejvyšší kvalitě, je ale potřeba mít po ruce opravdu dobrá sluchátka. S lacinými „špunty“ do uší je poslech hudby spíše nepříjemným zážitkem, neboť takováto sluchátka nedokáží přenášet všechny tóny a basové linky v nejvyšší kvalitě.

Koss sluchátka

Pokud hledáte opravdu dobrá a spolehlivá sluchátka, která zvuk z MP3 přehrávače či mobilního telefonu přenesou dokonale, pak pro Vás máme jeden tip. Tím jsou populární Koss sluchátka.

Sluchátka od americké firmy Koss se vyznačují špičkovým designem a tvary, díky nimž sednou prakticky každému. Co je však hlavní - tato sluchátka nabízejí vskutku příjemný poslech hudby s přirozeným zvukem.

Přednosti sluchátek Koss Porta

Sluchátka Koss Porta PRO jsou doslova hitem. Jejich velkou předností je mimo jiné fakt, že se při nepoužívání dají složit do naprosto minimálních rozměrů, takže se nám bez problémů vejdou kamkoliv, aniž bychom se museli strachovat o to, zda se nám po cestě nerozbijí. Sluchátka Koss Porta jsou velmi odolná vůči poškození. Jsou konstruovány tak, aby svým majitelům sloužila po mnoho let a zároveň je nijak nelimitovala při chůzi či běhu. Samotná konstrukce využívá dvou opěrných míst, díky nimž sluchátka opravdu dokonale pasují každému uživateli.

Konec nekvalitních sluchátek

Je pravdou, že oproti tradičním špuntům do uší jsou tato sluchátka dražší. Je však nutné brát v potaz, že jejich kvalita je daleko lepší. V poměru ceny, výkonu a výdrže se tak jejich pořízení rozhodně vyplatí. Jen si sami vzpomeňte, kolikrát za rok nadáváte na svoje stará špuntován sluchátka, která se velmi rychle opotřebují. U sluchátek Koss Porta Pro to rozhodně nehrozí.

Kvalitní sluchátka se poznají až tehdy, pustíme-li si do nich nějakou hudbu. Sluchátka Koss Porta Pro jako jedny z mála mají opravdu silný a vyvážený zvuk a příjemné basy. Právě vyvážený zvuk je tím, co ocení milovníci kvalitní hudby.

Sluchátka Koss Porta Pro se samozřejmě dají použít i doma, je možné je zapojit do PC.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.