Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Legendární sluchátka Koss Porta PRO

Legendární sluchátka Koss Porta PRO

Při procházkách městem nebo v jiných situacích během volného času spousta lidí poslouchá hudbu ze svého MP3 přehrávače. K tomu, abychom si mohli vychutnat svoje oblíbené písničky v nejvyšší kvalitě, je ale potřeba mít po ruce opravdu dobrá sluchátka. S lacinými „špunty“ do uší je poslech hudby spíše nepříjemným zážitkem, neboť takováto sluchátka nedokáží přenášet všechny tóny a basové linky v nejvyšší kvalitě.

Koss sluchátka

Pokud hledáte opravdu dobrá a spolehlivá sluchátka, která zvuk z MP3 přehrávače či mobilního telefonu přenesou dokonale, pak pro Vás máme jeden tip. Tím jsou populární Koss sluchátka.

Sluchátka od americké firmy Koss se vyznačují špičkovým designem a tvary, díky nimž sednou prakticky každému. Co je však hlavní - tato sluchátka nabízejí vskutku příjemný poslech hudby s přirozeným zvukem.

Přednosti sluchátek Koss Porta

Sluchátka Koss Porta PRO jsou doslova hitem. Jejich velkou předností je mimo jiné fakt, že se při nepoužívání dají složit do naprosto minimálních rozměrů, takže se nám bez problémů vejdou kamkoliv, aniž bychom se museli strachovat o to, zda se nám po cestě nerozbijí. Sluchátka Koss Porta jsou velmi odolná vůči poškození. Jsou konstruovány tak, aby svým majitelům sloužila po mnoho let a zároveň je nijak nelimitovala při chůzi či běhu. Samotná konstrukce využívá dvou opěrných míst, díky nimž sluchátka opravdu dokonale pasují každému uživateli.

Konec nekvalitních sluchátek

Je pravdou, že oproti tradičním špuntům do uší jsou tato sluchátka dražší. Je však nutné brát v potaz, že jejich kvalita je daleko lepší. V poměru ceny, výkonu a výdrže se tak jejich pořízení rozhodně vyplatí. Jen si sami vzpomeňte, kolikrát za rok nadáváte na svoje stará špuntován sluchátka, která se velmi rychle opotřebují. U sluchátek Koss Porta Pro to rozhodně nehrozí.

Kvalitní sluchátka se poznají až tehdy, pustíme-li si do nich nějakou hudbu. Sluchátka Koss Porta Pro jako jedny z mála mají opravdu silný a vyvážený zvuk a příjemné basy. Právě vyvážený zvuk je tím, co ocení milovníci kvalitní hudby.

Sluchátka Koss Porta Pro se samozřejmě dají použít i doma, je možné je zapojit do PC.

Komerční sdělení Placla.cz

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.