Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Kubánské doutníky: originální dárky pro milovníky tabáku

Kubánské doutníky: originální dárky pro milovníky tabáku

Náruživí kuřáci se nespokojí s klasickými tabákovými cigaretami, někteří z nich je dokonce považují za něco podřadného, čeho by se pořádný milovník tabáku snad ani neměl dotknout. Jedinou volbou pro tyto kuřáky jsou doutníky. Vychutnat si kvalitní doutník je skoro až posvátným úkonem. Člověk si při kouření doutníku slastně vychutnává každý potah, užívá si i hustého dýmu, který mu vychází z úst. Je však potřeba říci, že když už se člověk rozhodne kouřit doutníky, měl by si pořídit skutečně kvalitní značky. I u nás jsou dnes běžně v obchodech k dostání špičkové kubánské doutníky.

Jak poznat kvalitní doutníky

Kvalitní doutníky se poznají především podle svojí struktury a chuti. Nejlepší jsou samozřejmě ručně balené doutníky. To je typické právě pro kubánské doutníky, které jsou tvořeny tabákovými smotky, jemně lisovanými do úhledného tvaru. Oproti tomu jsou padělky snadno rozlišitelné, jsou totiž tvořeny spíše zbytkovým tabákem a pouhými odřezky tabákových listů. Zkušení kuřáci poznají kvalitní doutníky také podle chuti. Ta by měla být plná, při vydechování by člověku neměla v ústech zbýt divná pachuť, která by jej od dalšího kouření spíše odrazovala. V neposlední řadě se samozřejmě originální doutníky poznají také podle toho, že mají určitou ochrannou známku, podobně jako je tomu u cigaret či například peněz.

Doutníky a dýmky jsou mimořádně zajímavými dárky

Doutníky, podobně jako například dýmky, jsou velmi oblíbenými dárky. Pakliže ve svém okolí máte někoho, kdo miluje kouření doutníků, nebo si rád vychutnává dýmku, pak není nic lepšího, nežli jim tyto lahůdky koupit třeba k narozeninám, jmeninám či třeba pod vánoční stromeček. Pakliže upřednostňují dýmky, pak bych pro vás měl jeden tip. Zkuste jim zakoupit kvalitní dýmky Peterson, které mají výborný tah a poskytují skutečný požitek z kouření dýmkového tabáku.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.