Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Když už sledovat EURO, tak na pořádné televizi

Když už sledovat EURO, tak na pořádné televizi

Před několika dny začala velká sportovní událost, která jistě láká ke sledování televizních obrazovek. Řeč je samozřejmě o fotbalovém Mistrovství Evropy. Tato událost se koná vždy jednou za čtyři roky a Česká republika se tohoto závěrečného turnaje opět účastní.

Ke sledování evropského šampionátu je dobré mít k dispozici kvalitní televizor. Ideální je, pokud doma máme LED televize, LCD či plazmové televize. Tyto moderní televizní přijímače totiž dokáží sportovní zážitky ještě více umocnit. Kvalitní LCD televize jsou pro sledování sportu jako stvořené, nabízejí syté barvy, dobrý kontrast a hlavně umožňují sledovat pořady v HD rozlišení.

Moderní televizor jako dárek? Proč ne

Pokud někdo ve vaší rodině miluje sledování sportovních událostí typu EURO 2012 a víte o něm, že nemá zrovna dobrou televizi, pak mu můžete třeba k narozeninám či jiné příležitosti pořídit zcela novou, kvalitnější televizi. A je nasnadě, že bude nejlepší vybrat plazmové televize, případně pak levnější LED či LCD televize. Pak už si můžete spolu s rodinou či přáteli vychutnávat dokonalý zvuk i obraz a z fotbalových přenosů tak budete mít opravdu dokonalý zážitek.

Mistrovství Evropy ve fotbale zdaleka není jediným důvodem, proč si pořizovat LCD, LED nebo plazmové televize. Mějte na paměti, že za zhruba měsíc a půl tu bude další lahůdka v podobě olympijských her, které se letos uskuteční v Londýně. A sledovat měsíc trvající olympiádu v nové televizi je skutečně velkou výzvou.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.