Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Kdy nakupovat vánoční dárky?

Kdy nakupovat vánoční dárky?

Ač nám venku ještě svítí sluníčko, teploty jsou poměrně vysoké a mnoho z nás teprve nedávno přijelo z dovolené, je na čase začít přemýšlet o tom, co pořídit svým blízkým k Vánocům. Uplyne pár týdnů a bude tu opět čas Vánoc, kdy se setkáme u stromečku s celou rodinou a budeme se obdarovávat nějakými hezkými dárky.

Netradiční dárky na Vánoce jsou stále populárnější variantou

Vánoční dárky někteří lidé kupují průběžně po celý rok, jiní zase tuto záležitost nechávají na poslední chvíli. Těžko říci, co je lepší variantou. Nákup vánočních dárků nemusí být zrovna levnou záležitostí, a tak je možná lepší si vše rozvrhnout do delšího časového úseku. Je také dobré již s předstihem přemýšlet o tom, jaké vánoční dárky by letos o Vánocích naše blízké a známé potěšily.

Od adrenalinových dárků až po gadgets

Velmi oblíbené jsou v posledních letech různé netradiční dárky, které dost výrazně vytlačují běžné dárky typu lahve vína či například kosmetické produkty. Mezi nejoblíbenější netradiční dárky patří i takové specialitky, jako jsou koupě pozemku na Měsíci, let v tryskovém letadle či různé další adrenalinové dárky. Mezi netradiční dárky k Vánocům lze jistě zařadit i takzvané gadgets, což jsou vtipné a originální dárky, které obvykle nemají žádný účel a slouží jen k pobavení obdarovaného.

Nákupy vánočních dárků na internetu

Vánoční dárky se staly v uplynulých letech také populárním tématem v různých eshopech. Na internetu se dají pořídit stovky netradičních dárků, které lze zakoupit k Vánocům i jiným slavnostním okamžikům. Při nákupu dárků přes internet je dobré zboží objednávat s dostatečným předstihem, rozhodně nelze jejich doporučit vyčkat s jejich nákupem na poslední dny, neboť v tu dobu již není zaručeno, že by vánoční dárky byly doručeny do Štědrého dne.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.