Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 01.03.2021, svátek má Bedřich

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Kde nakoupíte ty nejlepší autopotahy?

Kde nakoupíte ty nejlepší autopotahy?

Vyšperkovat své auto na léto, to je teď váš cíl? S námi to zvládnete levou zadní. Na co vše je potřeba dát si pozor? Vizitkou každého auta jsou jeho autopotahy. Autopotahy mají jen omezenou životnost a tak je můžete několikrát vyprat a vysát, ale po určité době je zkrátka budete nuceni vyměnit za nové.

Autopotahy mají nejen estetickou, ale také praktickou funkci – chrání vaše sedačky a čalounění před trvalým poškozením a v případě, že k poškození už došlo, pomohou vám tyto vady zakrýt. Vyberte si z nabídky univerzálních autopotahů, které jsou vyráběny na všechny běžné značky a typy vozů. Najdete zde autopotahy na vozy Škoda, Hyundai, Ford, atd.

Nelíbí se vám univerzální autopotahy a nevíte, které si vybrat? Pokud vás žádné neuspokojují, nelamte výběr přes koleno. Ještě totiž máte jednu možnost. Vybrat si můžete luxusní autopotahy ušité přímo na míru pro vaše auto. Bez autopotahů na míru se dnes neobjede mnoho řidičů. Velkou výhodou tohoto typu autopotahů je, že si můžete vybrat látku, barvu i vzor podle svých představ. Zkrátka nemusíte dělat žádné kompromisy, ale vše bude tak, jak má být. Cena univerzálních autopotahů je o něco vyšší než u univerzálních, ale kompenzací vám bude vyšší kvalita. Vyšší kvalita se často rovná také delší životnosti, takže se vám tato investice rozhodně vyplatí.

Ty nejlepší autopotahy za výhodné ceny najdete v internetovém obchodě Vopi.cz. Kromě široké nabídky univerzálních autopotahů a možnosti nechat si ušíti autopotahy na míru v nabídce najdete také speciální masážní nebo vyhřívané autopotahy. Kompletní nabídku naleznete na internetové adrese www.vopi.cz/autopotahy/. Společnost Vopi.cz dále nabízí také skvělé autodoplňky nebo autokosmetiku za bezkonkurenční ceny.

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.