Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Jazykový kurz jako dárek

Angličtina se pomalu ale jistě začíná stávat samozřejmostí, a pro ty, kteří se ucházejí o nějakou práci, už to je základ. Často už se (čeští i zahraniční) zaměstnavatelé začínají poptávat po těch, kteří mimo anglického jazyka ovládají i nějaký jiný světový jazyk, nejčastěji němčina, francouzština, španělština či znovu ruština. Naopak, není však pravda, že tento světový jazyk číslo jedna začíná být nahrazován.

Angličtinu využijí všichni

Angličtina se za poslední roky stala natolik rozšířeným, že bez angličtiny se neobejde už nikdo, pokud chce obstát v konkurenci. Ať už se jedná o učitele, techniky nebo pracovníky v oboru IT, každý se s tímto pro nás cizím jazykem nejednou střetne. A není lepší se tomuto poměrně jednoduchému jazyku naučit? Nevadí, že jste v pokročilejším věku – kdo chce, tomu to půjde.

V závislosti na tom, jak kvalitní jazykovou školu budete navštěvovat. Přestože nepatříte do generace, kdy byla angličtina vyučována od základní školy, máte šanci se i nyní naučit cizímu jazyku. A i proto vzniká stále více a více jazykových škol Brno, které si kladou za prvořadé naučit jakýkoliv cizí jazyk jakoukoliv osobu bez ohledu na věk či dosažené vědomosti.

Darujte jazykový kurz

Pokud se mezi tyto osoby (naštěstí) neřadíte, jste v tomto případě za vodou. Jestliže však víte o někom blízkém, kdo by takovouto pomoc nejen, že potřeboval, ale určitě i ocenil, darujte mu jazykové kurzy Brno jako dárek. Co může vyspělého člověka potěšit více, nežli investice do jeho vzdělání, osobního rozvoje a tím i k lepší profesní kariéře? Dle mého mínění už toho moc asi nebude.

Abyste však drahocenným časem osoby neplýtvali, nýbrž jej adekvátně využívali, je potřeba, abyste si řádně prohlédli jazykové školy ve vašem okolí, a dle referencí a podobných relevantních záležitostí vybrali tu správnou jazykovou školu, u které byste dotyčnému kurz zakoupili.

Ta „jazykovka“, kterou naleznete na webové adrese www.jazykovyservis.cz, se zaměřuje na světově rozšířené jazyky; z těch germánských je to angličtina a němčina, z melodických románských španělština, italština, či francouzština a v neposlední řadě také znova se na trh dostávající „slovanskou“ ruštinu. Ve spojení s nepřekonatelnými lektory máte zaručený úspěch již za několik málo měsíců intenzivního úsilí.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Webmaster

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.