Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691 - 4.688 Kč
Luxusní hodinky Tommy Hilfiger 1790691

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Jak vybrat vhodnou obuv na zimu

Jak vybrat vhodnou obuv na zimu

Boty jsou neodmyslitelnou součástí šatníku žen i mužů. V letních měsících se většinou soustředíme spíše na vzhled boty, než na její kvalitu. To by však nemělo platit v zimě. Tím nechceme říci, že se vám nemá bota líbit, ale důraz byste měli klást také na další faktory. Abyste v zimních měsících měli nohy v teple a suchu, musíte dbát zejména na kvalitu materiálu a výroby.

V botníku se tak určitě vyplatí mít jeden kvalitní pár zimní obuvi, za kterou se nemusíte bát připlatit. Více páru nekvalitních bot opravdu není řešením. Zimní obuv musí být pevná, nepromokavá, odolná a musí mít dlouhou životnost. To platí jak pro dámskou, tak i pánskou obuv.


Pánská zimní obuv má několik specifik. Muži nemusejí vybírat mezi botami s podpatkem nebo bez něj.

Mnohem důležitější je volba samotného stylu – někdo dává přednost spíše sportovnější obuvi, jiný dává zase přednost eleganci. V obou případech je dobré prověřit si materiál, ze kterého je daná obuv vyrobena. Po čase zjistíte, na kterou značku obuvi se můžete spolehnout. Ne všude, ale u obuvi většinou platí, že čím víc si za botu připlatíte, tím je kvalitnější. Kvalitní boty vám pak vydrží mnoho sezón a jejich cena se vám tak vykompenzuje. Mezi prověřené značky, u kterých nemusíte s nákupem váhat, patří například Napapijri.


Pánské zimní boty značky Napapijri vám exkluzivně přináší prodejce obuvi Stroll obuv. Stroll obuv se specializuje na boty od prověřených značek, které každého zákazníka zaujmou zejména svou jedinečnou kvalitou.

V nabídce tak najdete nejen pánské zimní boty, ale také mokasíny, žabky, vycházkovou obuv nebo třeba společenskou obuv. Na své si ve Stroll obuvi nepřijdou jen muži, ale také ženy a děti. Celou a aktualizovanou nabídku si můžete prohlédnout online na internetové adrese www.stroll-obuv.cz.

Komerční sdělení

-pok-

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.