Nejlepší dárky od Zážitky.cz
Dobrý den, dnes je pondělí 23.11.2020, svátek má Klement

Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014Dárkotipy.cz - Tipy na dárky - Vánoce 2014

Vyberte si originální dárky pro Vaše blízkéverze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Inspirace na svatební dárek pro kamarády

Inspirace na svatební dárek pro kamarády

Blíží se den, kdy Vaše kamarádka řekne svému příteli u oltáře ano, a Vy stále nemáte vybraný svatební dárek? Zapomeňte tentokrát na klasické materiální dárky a buďte originální se zážitky od Firmy na zážitky. Praktickými dárky ani finanční obnos, kterým můžete novomanželům přispět třeba na svatební cestu nebo cokoliv jiného, nevyjádříte, jak moc si jejich přátelství ceníte a jak velkou radost máte z jejich společného životního rozhodnutí. Inspiraci na skvělé dárky nejen k této příležitosti můžete čerpat zde www.firmanazazitky.cz/.

Romantické chvíle mohou novomanželé prožít díky některému z wellness zážitků. Velmi oblíbeným svatebním dárkem je například víkend na Slováckém mlýně pro dva. Romantický relaxační víkend je to pravé pro zamilované novomanžele. V okolí Slováckého mlynářského gruntu najdete celou řadu turisticky zajímavých cílů, které můžete prozkoumat pěšky i na kole. Nadšenci cykloturistiky by si určitě neměli nechat ujít příležitost projet se po vyhlášené vinařské cyklostezce, která protíná vinařské oblasti Moravy. Na víně si budou moci pochutnat při degustaci v tradičním vinařském sklípku v Bukovanech. Neméně krásné chvíle na novomanžele čekají během romantického pobytu s projížďkou na frískem koni, během pobytu v kouzelné Kutné Hoře i při jednodenním relaxuj v Českém Krumlově. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv svatební dárek od Firmy na zážitky pro Vaše kamarády, rozhodně tohoto kroku nebudete litovat.

Již nyní v červenci můžete také nasbírat inspiraci na dárky k Vánocům pro Vaše nejbližší. Pro Vás a Vašeho partnera můžete přichystat překvapení v podobě poukázky na indickou degustaci v Zátiší, relaxace ve Spa s výhledem na Pražský hrad či čokoládovou masáž. Vašim dětem můžete splnit sen a nechat je stát se na den strojvedoucím vlaku.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.