Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Dárkový set hedvábná kravata (tmavě vínová) - 799 Kč
Dárkový set obsahuje hedvábnou kravatu, kapesníček, manžetové knoflíčky a dárkovou krabičku.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Ideální dárky pro ženy- šperky a korálky

Ideální dárky pro ženy- šperky a korálky

Mezi velmi časté dárky, které pořizují zejména partneři či manželé svým drahým polovičkám, patří zcela jednoznačně různé šperky, případně pak také korálky. Šperky, ať už mají jakoukoliv podobu, jsou jakýmsi výrazem, že svoji partnerku stále máme rádi, vážíme si jí a jsme ochotni ji pořídit i drahou věc, aniž by nás to jakkoliv tížilo.

Šperky jsou zaručeně povedenými dárky

Šperky mohou mít mnoho podob, tvarů a velikostí. Liší se také podle toho, z jakých materiálů jsou vyrobeny. Při nákupu šperků jako dárků bychom si tedy nejprve měli ověřit, zda naše žena neupřednostňuje spíše zlaté šperky před stříbrnými, nebo zda dokonce nemá nejraději ocelové šperky, které jsou velmi módní záležitostí. V každém případě ale vždy raději pořiďme šperky v opravdu kvalitním obchodu, nejlépe nějakém specializovaném. Nákup šperků kdesi na vietnamské tržnici či na podobných místech, by nemusel dopadnout dobře. Právě šperky se totiž často napodobují a vy si tak snadno můžete splést šperk z kvalitní oceli od obyčejného šuntu, který má cenu maximálně pár desítek korun.

Kromě šperků můžete vsadit také na korálky

Kromě šperků je určitě dobrou volbou pro některé ženy, pokud jim darujeme nějaké hezké korálky. Je spousta žen, které právě korálky dokáží ocenit mnohem více nežli drahé zlaté či stříbrné šperky. Ať už však zvolíte šperky nebo korálky, vždy dbejte na kvalitu a vzhled. Jedině tak máte jistotu, že se vaší ženě či přítelkyni budou opravdu líbit, což poznáte třeba už jen podle toho, že je bude s chutí nosit při každé vhodné příležitosti - do kina, divadla, na schůzku s vámi či do společnosti.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.