Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Fotodárky jsou krásné a zároveň praktické

Fotodárky jsou krásné a zároveň praktické

Potěšit někoho, kdo zrovna slaví narozeniny, svátek nebo nějakou událost, je dobrým zvykem. V určitých situacích potěší i jakákoliv maličkost, tedy dárek, který ani není k ničemu použitelný, lepší však je, když koupíme dárky, které jsou nejen pěkné, ale zároveň také praktické. Takovéto dárky totiž bude mít obdarovaný neustále po ruce a vždy, když je použije, vzpomene si na ty, kteří mu je darovali.

Hrníčky s fotografií a další fotodárky

Mezi velmi zajímavé a zároveň praktické patří fotodárky. Jedná o spojení určité praktické věci s fotografií, kterou na tuto věc necháme natisknout. Jde se zejména o různé hrníčky s fotografiemi, nádobí nebo oblečení s potisky. Fotodárky, na nichž jsou vhodně zvolené otisknuté fotografie, dokáží pobavit a často i dojmout.

Foto puzzle, fotokalendáře

Mezi fotodárky patří také různé fotokalendáře. Příkladem může být například věnování kalendáře, v němž budou fotografie našich dětí. Takovýto dárek velmi potěší třeba prarodiče, kteří tak mají památku na svá vnoučata. Skvělou variantou je pak také foto puzzle . Nadšenci, kteří milují skládání puzzle, budou takovýmto dárkem doslova nadšeni. Hned po Vaší návštěvě budou mít o zábavu postaráno. Fotodárky zkrátka mohou mít mnoho podob.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.