Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Elektronická cigareta Intellicig XL - 1.990 Kč
Intellicig XL je v současnosti nejdokonalejší elektronická cigareta na trhu.

Freerider Skatecycle - 3.490 Kč
Freerider Skatecycle je nový, inovativní produkt pro volnou jízdu od studia Brooklyn Workshop.

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Dopřejte oslavenci dárek v podobě adrenalinového zážitku

Dopřejte oslavenci dárek v podobě adrenalinového zážitku

Dárky mohou mít mnoho podob. Komu již vadí neustále kupovat oslavencům fádní dárky, které je sice potěší, ale nijak je „nevytrhnou“, ten může zvolit netradiční dárek v podobě adrenalinového zážitku.

Adrenalinové zážitky jsou fantastickou možností, jak někomu udělat radost a dopřát mu něco, co doposud v životě nezažil. Výběr zážitkových akcí je dnes velmi rozmanitý, stále však převažuje klasika v podobě letu balónem nebo bungee jumpingu.

Bungeee jumping: nejstarší a nejoblíbenější adrenalinový dárek

Bungeee jumping se v tuzemsku provozuje již od devadesátých let. Tehdy se vlastně jednalo o vůbec první skutečný adrenalinový zážitek, který jsme si po revoluci mohli dopřát. Zpočátku se bungee jumping pořádal jen na několika málo místech, zejména na Zvíkově a v dalších podobných lokalitách, skákalo se hlavně z mostů nad přehradami. Dnes je možností daleko více, bungee jumping je možné provozovat prakticky kdekoliv, kde jsou k tomu vhodné podmínky.

Zajištění nevšedního dárku

Skvělé je, že adrenalinový dárek v podobě bungee jumpingu se dá v dnešní době objednat velmi snadno přes internet. Příkladem je nabídka, s níž přichází portál Adrop.cz. Ten nabízí možnost objednávky online. Poté, co si vyberete konkrétní adrenalinový zážitek, stačí jej objednat. Poté vám obratem přijde dárkové balení, které již stačí věnovat oslavenci, o němž máte tušení, že jej takovýto dárek potěší.

Let balónem

V nabídce společnosti, kterou jsem zmínil, samozřejmě zdaleka není jen bungee jumping. Vybrat si zde můžete z mnoha dalších adrenalinových zážitků. Namátkou zmíním třeba let balónem, který je skutečně vynikajícím adrenalinovým a přitom naprosto bezpečným zážitkem. Let balónem je vhodný pro lidi v každém věku, klidně i pro vaše rodiče či prarodiče. Ti tak budou mít jedinečnou možnost prohlédnout si krajinu z ptačí perspektivy.

Jízda hummerem

Dalším skvělým zážitkem, a to zejména pro milovníky rychlých a silných aut, je jízda hummerem. Během této akce si dotyčný naučí ovládat tento těžkotonážní vůz a poté jej bude moci několik desítek minut sám řídit. Jízda hummerem je jistě velkou výzvou pro energické muže, kteří se chtějí alespoň na chvilku odreagovat a zažít něco výjimečného.

Všechny zmíněné adrenalinové zážitky objednáte přes portál Adrop.cz.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.