Nejlepší dárky od Zážitky.cz

verze pro tisk
Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Zážitek jako dárek: Zdravotní pobyt v polárium - 1.044 Kč
Chlad v poláriu účinkuje intenzivně a blahodárně na celé tělo, mobilizuje a aktivuje organismus, velmi příznivě působí na celkový zdravotní stav. Tato terapie vede ke zvýšení tělesné kondice a odolnosti organismu, je vhodn

Pivní lázně Chodová Planá - 1.987 Kč
Pivní lázně mají pozitivní účinky. Cílem procedury je harmonizace funkcí organismu, duševní odpočinek, rekondice a relaxace. Účinný odpočinek těla, uvolnění svalů, prohřátí kloubů, ozdravná kúra pro pleť i vlasy. Proc

Adrenalinový dárek: Kurz Snowkitingu - 4.248 Kč
Podmaňte si draka a nechte se táhnout silou větru po zasněžených pláních. Až i tohle zvládnete, přijdou na řadu skoky… Čeká Vás úžasný víkend plný zážitků, adrenalinu a skvělé nálady. Víkendový snowkite kurz je zam

Zážitkový dárek: Let balónem - 6.720 Kč
Nechte se tiše unášet větrem vstříc novým obzorům. Létáme z mnoha lokalit po celé ČR od Plzně až po Ostravu.

Parker IM Premium Matt Black, dárková sada - 1.640 Kč
Speciální dárkové balení sady plnicí pero a kuličková tužka I.M. Premium Metallic Black v krabičce s pouzdrem zdarma.

Domácí vinotéka- luxusní dar pro milovníky vína

Domácí vinotéka- luxusní dar pro milovníky vína

Milovníci dobrého vína ocení, když jim je servírováno víno, které má příslušnou teplotu a neztratilo vlivem skladování svoji přirozenou chuť a barvu. Skladování vína však není jednoduché, víno nestačí dát do obyčejné ledničky. Ideální je, pokud máme k dispozici vlastní vinný sklep. To je však pro většinu lidí neuskutečnitelné. Alternativou však může být vlastní domácí vinotéka.

Alternativa za klasický vinný sklep

Domácí vinotéky se dnes běžně prodávají v obchodech s elektro zbožím. Jedná se o speciální zařízení, které dokáží vínu podržet po dlouhou dobu jeho vlastnosti. Nahrazují tak klasické vinné sklípky. Hlavní výhodou je minimum prostoru, který domácí vinotéky potřebují. Dají se umístit na chodbu domu, do kuchyně či do špíže.

Vinotéka může být velmi pěkným darem

Domácí vinotéka může být i vhodným a zajímavým dárkem, který ocení praví milovníci vína. Ti budou doslova nadšeni, pokud jim k nějaké slavnostní příležitosti darujete vinotéku, do níž si budou moci posléze dát klidně i desítky lahví kvalitního vína. Domácí vinotéka jim zajistí, že víno neztratí chuť a bude i po několika měsících či dokonce letech v naprosto bezvadném stavu.

Výhody domácí vinotéky

Milovníci vína u domácí vinotéky ocení i fakt, že toto zařízení dokáže udržovat stabilní teplotu. Zároveň také některé domácí vinotéky zajišťují neustálý přísun čerstvého vzduchu přes speciální uhlíkový filtr, který udržuje vzduch čistý a bez zápachu. Moderní vinotéky dokáží udržovat vnitřní teplotu od pěti do zhruba osmnácti stupňů Celsia, což je potřebná teplota pro drtivou většinu odrůd a druhů vín.

Domácí vinotéka je nejen mimořádně praktickým pomocníkem při skladování vína, ale může se zároveň stát také velmi pěkným prvkem, který obohatí vzhled vaší domácnosti. Domácí vinotéka se dá pořídit kupříkladu v internetovém obchodě levneelektro.cz, specialisty na elektro spotřebiče.

Autor: Roman Beneš

[Nahoru ↑]


Doporučujeme ty nejoriginálnější dárky pro muže k narozeninám a za super ceny najdete na e-shopu DarkyHNED.cz. Přesvědčte se.